Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  Život je krásný (1946) (Platinová edice 3) DVD (It's a Wonderful Life)

Život je krásný (1946) (Platinová edice 3) DVD (It's a Wonderful Life)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
DVD s papírovým rukávkem přes klasický obal bude k dispozici pouze do vyprodání skladových zásob výrobce. Po vyprodání zásob bude titul dále k dispozici pouze v normálním obalu za stejnou cenu. Sběratelská edice mistrovského díla Franka Capry Nejmilovanější hvězda Hollywoodu se sešla s nejoblíbenějším režisérem Ameriky, aby společně vytvořili jeden z nejpopulárnějších filmů na světě. Život je krá...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Život je krásný (1946) (Platinová edice 3) DVD (It's a Wonderful Life)

Popis Život je krásný (1946) (Platinová edice 3) DVD (It's a Wonderful Life)

DVD s papírovým rukávkem přes klasický obal bude k dispozici pouze do vyprodání skladových zásob výrobce. Po vyprodání zásob bude titul dále k dispozici pouze v normálním obalu za stejnou cenu. Sběratelská edice mistrovského díla Franka Capry Nejmilovanější hvězda Hollywoodu se sešla s nejoblíbenějším režisérem Ameriky, aby společně vytvořili jeden z nejpopulárnějších filmů na světě. Život je krásný je dokonalým příkladem filmu, s nímž se budete cítit dobře. Nezapomenutelný James Stewart tu hraje George Baileyho, muže, který dostane nejbáječnější ze všech vánočních dárků. Hřejivě optimistický vánoční příběh natočil s vynikajícím hereckým obsazením, jemuž dále dominují Donna Reed a Lionel Barrymore, nesmrtelný Frank Capra a řadí se k největším favoritům jak diváků, tak kritiků.

Parametry Život je krásný (1946) (Platinová edice 3) DVD (It's a Wonderful Life)

Žánr Drama

Podobné produkty