Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  Život 2 DVD

Život 2 DVD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Objevte nekonečnou pestrost života na Zemi a ty nejvýstřednější taktiky přežití, které se u zvířat a rostlin vyvinuly. Tak vypadá evoluce v akci - jedinci pod extrémním tlakem musejí překonat nástrahy protivníků a prostředí a posunují tak hranice svého chování. Jedinečná technika zachycuje ty nejúžasnější momenty, které jsou v přírodě k vidění! 3. Savci Dokonalá technika umožnila zachytit ty...

Všechny nabídky pro Život 2 DVD

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Život 2 DVD

Objevte nekonečnou pestrost života na Zemi a ty nejvýstřednější taktiky přežití, které se u zvířat a rostlin vyvinuly. Tak vypadá evoluce v akci - jedinci pod extrémním tlakem musejí překonat nástrahy protivníků a prostředí a posunují tak hranice svého chování. Jedinečná technika zachycuje ty nejúžasnější momenty, které jsou v přírodě k vidění!
3. Savci
Dokonalá technika umožnila zachytit ty nejúžasnější živočichy v extrémních podmínkách. Uvidíte víc než milion kaloňů, kteří míří za potravou z Konga do Zambie, maličké bércouny na úprku před predátory a největší zápas na Zemi, v němž se utkají dva keporkaci.
4. Ryby
Ryby mohou létat, plavat více než sto mil za hodinu a dokonce i chodit po zemi. V jedinečných záběrech se představí žraloci, hrouzci i cichlidy. Poznejte lovící plachetníky, létající ryby, tajemný svět mořských koníků a úžasné šplhající lezce.
Specifikace titulu Život 2 [DVD]
* Datum vydání: 07.02.2011 
* Formát nosiče: DVD digipack 
* Obrazový formát: PAL 16:9 
* Natočeno v roce: 2009
* Délka: 01:39:00 
* Region: 2 
* Jazyk originálu: anglicky 
* Zvuk originálu: Dolby Digital 2.0 (Stereo) 
* Zvuk český: Dolby Digital 2.0 (Stereo) 
* Titulky české: Ano 
* Země (produkce): Velká Británie 

Parametry Život 2 DVD

Žánr Dokumentární

Podobné produkty

Podobné fráze: