Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  Výlet DVD

Výlet DVD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Co si doma neřeknete, dozvíte se cestou na VÝLETĚ. Ovdovělá matka, dvě dospělé, tápající dcery, snad až příliš hodný zeť, temperamentní babička a malý vnuk - tihle všichni se nasoukají do dvou aut a vyrazí z Rakovníka na Slovensko, aby vyhověli otcovu poslednímu přání. Fádní rodinná povinnost se ovšem brzy začne měnit v putování, které má změnit vše, co následuje. Je to už šest měsíců, co otec ze...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Výlet DVD

Popis Výlet DVD

FilmNaDVD.cz píše:

Jak mohl Oggy tušit, že ta díra, do které pronásledoval zloděje Joeya, vede až k samému středu Země? V tajemném podzemí plném nečekaných nástrah poznal, že na světě existují daleko záludnější tvorové, než jsou jeho tři nenechaví švábí sousedé.
DVD obsahuje 8 příběhů:
Celebrita
Velikonoční vajíčko
Výlet do středu Země
Motýlí závody
Eko-Oggy
Neviditelný
Vši
Spolubydlící
Délka: 60 minut

DVDpremiery.cz píše:

Již od stvoření světa jsou kocour Oggy a švábi Joey, Marky a Deedee zamotaní do věčné bitvy. Jejich boj je tak hustý, že nějaká šarvátka mezi dobrem a zlem je proti tomu úplné prd. Již od stvoření světa jsou kocour Oggy a švábi Joey, Marky a Deedee zamotaní do věčné bitvy. Jejich boj je tak hustý, že nějaká šarvátka mezi dobrem a zlem je proti tomu úplné prd.

Velký košík píše:

Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze Sbalte si kufry a užijte si ještě více legrace, více smíchu a více “poseroutkovských” rošťáren! Ve snímku Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze rodina Heffleyových vyráží na oslavu 90. narozenin babičky, nikdo ale netuší, že skutečným Gregovým cílem je veletrh videoher. Film o dobrodružném výletu napříč zemí, který se pro rodinu Heffleyových změnil v nezapomenutelný zážitek, vznikl na motivy jedné z nejpopulárnějších knižních sérií všech dob! Hrají: Hrají: Alicia Silverstone, Tom Everett Scott, Charlie Wright, Jason Drucker, Beth Keener, Chris Coppola, Carlos Guerrero, Joshua Hoover Režie: David Bowers BONUSY Z natáčení Greg Heffley a jeho 10 pravidel pro dokonalý výlet Silniční hry Nauč se kreslit

Electro World s.r.o. píše:

Bonton - Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze. DVD film. Rodina Heffleyových vyráží na oslavu devadesátých narozenin babičky. Jejich syn Georg však má úplně jiný záměr cesty a jím je veletrh videoher. Z této cesty vznikne nezapomenutelný zážitek.

Parametry Výlet DVD

Žánr Pro děti

Podobné produkty

Podobné fráze: