Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  Noční můra v Elm Street DVD (A Nightmare on Elm Street)

Noční můra v Elm Street DVD (A Nightmare on Elm Street)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mistr moderního hororu Wes Craven (Vřískot 1, 2 a 3) uvádí nesmrtelný film, který jednou provždy zůstane symbolem strachu. Mladá dívka Nancy (Heather Langenkamp) zažívá děsivé noční můry. Její spolužáci, které pronásledují podobné představy, jsou zatím masakrováni odporným netvorem, jenž se jim zjevuje ve snech. Když policie nedbá jejího varování, musí se Nancy sama postavit zabijákovi v jeho vla...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Noční můra v Elm Street DVD (A Nightmare on Elm Street)

Popis Noční můra v Elm Street DVD (A Nightmare on Elm Street)

Mistr moderního hororu Wes Craven (Vřískot 1, 2 a 3) uvádí nesmrtelný film, který jednou provždy zůstane symbolem strachu. Mladá dívka Nancy (Heather Langenkamp) zažívá děsivé noční můry. Její spolužáci, které pronásledují podobné představy, jsou zatím masakrováni odporným netvorem, jenž se jim zjevuje ve snech. Když policie nedbá jejího varování, musí se Nancy sama postavit zabijákovi v jeho vlastním světě.Johnny Depp ve své první hvězdné roli a šokující zvláštní efekty jsou zárukou jedinečného zážitku z filmu, který stvořil jednoho z nejproslulejších záporných hrdinů filmové historie…Freddyho Kruegera.

Parametry Noční můra v Elm Street DVD (A Nightmare on Elm Street)

Žánr Horor

Podobné produkty

Podobné fráze: