Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  Mezi řádky DVD

Mezi řádky DVD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mezi řádky Dvojnásobná držitelka Oscara®* Hilary Swank hraje v tomto poutavém příběhu o dětech ulice vychovaných v pouličních přestřelkách a s drsným postojem k životu – učitelku, která jim chce dát, co potřebují nejvíce: jejich vlastní hlas. Odehrává se na chráněné půdě školy ohrožené násilím a rasovým napětím, učitelka Erin Gruwell musí bojovat s předsudky autorit, jestliže jí záleží na těchto ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mezi řádky DVD

Popis Mezi řádky DVD

FilmNaDVD.cz píše:

Nelly (Felicity Jones) je šťastně vdaná matka a učitelka, kterou pronásleduje vlastní minulost. Ve vzpomínkách vyvolaných výčitkami svědomí se vrací zpátky v čase do dob, kdy žila ve vztahu s Charlesem Dickensem (Ralph Fiennes), s nímž ji pojilo úžasné, ale křehké pouto.
Dickens – slavný, odměřený a citově vyprahlý spisovatel – se do Nelly, která pocházela z herecké rodiny, vášnivě zamiloval. Divadlo znamenalo pro Dickense vše. Byl skvělý amatérský herec a své emoce dokázal na jevišti vyjádřit mnohem lépe než ve skutečnosti. Z Nelly se stal objekt Dickensovy vášně i jeho múza, ale za cenu, že navždy bude „paní Neviditelnou".
Drama / Romantický / Životopisný
Režie: Ralph Fiennes
Hrají: Ralph Fiennes, Michelle Fairley, Felicity Jones, Kristin Scott Thomas, Tom Hollander, Tom Burke, Perdita Weeks, Charlotte Hope, John Kavanagh, Joanna Scanlan
Zvuk: český 5.1 , anglický 5.1
Titulky: české, české pro neslyšící
Délka: 107 min.
Formát obrazu: 16:9; 2.40:1; barevný
V prodeji od 13.8.2014, doporučená cena 299 Kč

Alza.cz píše:

Elektronická kniha - autor Michael Uras, 280 stran
Dá se najít štěstí v knihách? Alex si vybral dost neobvyklé povolání: je biblioterapeut a nemocné duše léčí literaturou. Mezi jeho pacienty patří hendikepovaný mladík Yann, který se kvůli šikaně odmítá otevřít světu, nebo cynický Robert, který neumí komunikovat se svou manželkou. Ale jak už to tak bývá, kovářova kobyla chodí bosa a Alexův vlastní soukromý život je v troskách… Najde i on sám klíč ke štěstí v knihách, které tolik miluje?

Fantasyobchod.cz píše:

Zrození. Příchod na svět. Začátek života. Vznik nové bytosti. Jedinečného jedince. A ať už se jedná o osobu nebo o příběh, ten proces je úplně stejný. Tak tomu aspoň věřil Wilson Taylor. Před svým záhadným zmizením a předčasnou smrtí tento celosvětově slavný autor fantasy pomohl přivést na svět své dva trvalé výtvory: Tommyho Taylora, smyšleného malého čaroděje, jenž byl hlavní postavou jeho veleúspěšných knih... a Toma Taylora, svého syna v reálném životě. Oba byli stvořeni tak, aby se stali hrdiny v boji dobra se zlem. A každý hrdina potřebuje příběh o svém původu... Toma Taylora dělí jen jedna smělá loupež od deníků, jež odhalí pravdu o tom, jak přišel na tento svět. Narodil se z masa a kostí, nebo je jeho existence čistě dílem vypravěčského kouzla? Odpovědi poskytne komiks z počátku Zlatého věku, kdy na nebi patrolovali hrdinové – a zrada číhala v každém stínu... Tvůrčí tým ve složení Mike Carey a Peter Gross (LUCIFER), nominovaný na Eisnerovu cenu, představuje MEZI ŘÁDKY: ZROZENÍ – napínavý příběh o tajemstvích a superlidech.

Levneucebnice.cz píše:

Tom Taylor je více než syn jednoho z nejpopulárnějších spisovatelů
na světě a jmenovec jeho nejmilovanějšího výtvoru, malého čaroděje
Tommyho Taylora. Je živá zbraň v opravdové válce slov, v níž
tajemný spolek využívá moc vyprávění k přetváření světa podle svých
temných záměrů. A on se narostl a byl vychován proto, aby za nimi
navždy zavřel poslední stránku.
Zatím však jeho příběh zamířil k nejnebezpečnějšímu zvratu –
skutečně obludnému příběhu.
Aby Tom mohl dostat své mimořádné schopnosti pod kontrolu, musí
vyplout na moře jednoho z největších dobrodružství, jaká kdy byla
vyprávěna, a podniknout lov na bílou velrybu, která za sebou
zanechala brázdu v podobě nesčetných mýtů a šílenství. Jeho přátele
zatím pronásleduje nebezpečný nový nepřítel – a musejí čelit
vlastní krizi identity.
Dovede je všechny Tomova cesta k odpovědím, které hledají? Nebo se
Tom utopí v hlubinách tisíce a jednoho nešťastného konce?
V knize MEZI ŘÁDKY: LEVIATAN se uznávaní vypravěči Mike Carey a
Peter Gross (LUCIFER) noří do svého děsivého fascinujícího světa
hlouběji, než kdy předtím!

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Mike Carey,
Tom Taylor, obviněný z masakru ve vile, ve které vznikl Frankenstein, se dostává do vězení – a do nového příběhu. Bohužel, tím příběhem je Legenda o Rolandovi, která končí krveprolitím a smrtí všech hrdinů. A dál to nebude o moc lepší, cesta Taylora zavede od Stuttgartu roku 1940, do města duchů, které obývá pán lhářů třetí říše, Josef Goebbels – a zmučená duše, která touží po záchraně... nebo po smrti.
Druh sortimentu : Kniha, Mezi řádky Informátor, Jazyk : Čeština, Počet stran : 168

Patro.cz píše:

;
Tom Taylor je více než syn jednoho z nejpopulárnějších spisovatelů na světě a jmenovec jeho nejmilovanějšího výtvoru, malého čaroděje Tommyho Taylora. Je živá zbraň v opravdové válce slov, v níž tajemný spolek využívá moc vyprávění k přetváření světa

bux.cz píše:

Fantasy série o Tommym Taylorovi je jednou z největších událostí nového tisíciletí. A teď, celé roky po vydání posledního dílu, se zmizelý tvůrce (mnohými považovaný za mrtvého) vynořil s novou knihou. Jenže je tu jeden drobný problém. Tahle kniha je podvrh, který má za cíl zničit autora a jeho největší výtvor – skutečného Toma Taylora

MALL.CZ píše:

Začíná válka. Válka mezi Tomem Taylorem a tajnou skupinou, která se snaží pomocí literatury ovládnout svět. Aby měl Tom šanci, potřebuje každé kouzlo, které kdy prošlo stránkami knih… ale i literární magie má svá nebezpečí.

Parametry Mezi řádky DVD

Výrobce Magic Box
Žánr Thriller

Podobné produkty

Podobné fráze: