Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  Mezi řádky DVD

Mezi řádky DVD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mezi řádky Dvojnásobná držitelka Oscara®* Hilary Swank hraje v tomto poutavém příběhu o dětech ulice vychovaných v pouličních přestřelkách a s drsným postojem k životu – učitelku, která jim chce dát, co potřebují nejvíce: jejich vlastní hlas. Odehrává se na chráněné půdě školy ohrožené násilím a rasovým napětím, učitelka Erin Gruwell musí bojovat s předsudky autorit, jestliže jí záleží na těchto ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mezi řádky DVD

Popis Mezi řádky DVD

FilmNaDVD.cz píše:

Nelly (Felicity Jones) je šťastně vdaná matka a učitelka, kterou pronásleduje vlastní minulost. Ve vzpomínkách vyvolaných výčitkami svědomí se vrací zpátky v čase do dob, kdy žila ve vztahu s Charlesem Dickensem (Ralph Fiennes), s nímž ji pojilo úžasné, ale křehké pouto.
Dickens – slavný, odměřený a citově vyprahlý spisovatel – se do Nelly, která pocházela z herecké rodiny, vášnivě zamiloval. Divadlo znamenalo pro Dickense vše. Byl skvělý amatérský herec a své emoce dokázal na jevišti vyjádřit mnohem lépe než ve skutečnosti. Z Nelly se stal objekt Dickensovy vášně i jeho múza, ale za cenu, že navždy bude „paní Neviditelnou".
Drama / Romantický / Životopisný
Režie: Ralph Fiennes
Hrají: Ralph Fiennes, Michelle Fairley, Felicity Jones, Kristin Scott Thomas, Tom Hollander, Tom Burke, Perdita Weeks, Charlotte Hope, John Kavanagh, Joanna Scanlan
Zvuk: český 5.1 , anglický 5.1
Titulky: české, české pro neslyšící
Délka: 107 min.
Formát obrazu: 16:9; 2.40:1; barevný
V prodeji od 13.8.2014, doporučená cena 299 Kč

Alza.cz píše:

Elektronická kniha - autor Michael Uras, 280 stran
Dá se najít štěstí v knihách? Alex si vybral dost neobvyklé povolání: je biblioterapeut a nemocné duše léčí literaturou. Mezi jeho pacienty patří hendikepovaný mladík Yann, který se kvůli šikaně odmítá otevřít světu, nebo cynický Robert, který neumí komunikovat se svou manželkou. Ale jak už to tak bývá, kovářova kobyla chodí bosa a Alexův vlastní soukromý život je v troskách… Najde i on sám klíč ke štěstí v knihách, které tolik miluje?

Levneucebnice.cz píše:

Tom Taylor je více než syn jednoho z nejpopulárnějších spisovatelů
na světě a jmenovec jeho nejmilovanějšího výtvoru, malého čaroděje
Tommyho Taylora. Je živá zbraň v opravdové válce slov, v níž
tajemný spolek využívá moc vyprávění k přetváření světa podle svých
temných záměrů. A on se narostl a byl vychován proto, aby za nimi
navždy zavřel poslední stránku.
Zatím však jeho příběh zamířil k nejnebezpečnějšímu zvratu –
skutečně obludnému příběhu.
Aby Tom mohl dostat své mimořádné schopnosti pod kontrolu, musí
vyplout na moře jednoho z největších dobrodružství, jaká kdy byla
vyprávěna, a podniknout lov na bílou velrybu, která za sebou
zanechala brázdu v podobě nesčetných mýtů a šílenství. Jeho přátele
zatím pronásleduje nebezpečný nový nepřítel – a musejí čelit
vlastní krizi identity.
Dovede je všechny Tomova cesta k odpovědím, které hledají? Nebo se
Tom utopí v hlubinách tisíce a jednoho nešťastného konce?
V knize MEZI ŘÁDKY: LEVIATAN se uznávaní vypravěči Mike Carey a
Peter Gross (LUCIFER) noří do svého děsivého fascinujícího světa
hlouběji, než kdy předtím!

MALL.CZ píše:

Fantasy série o Tommym Taylorovi je jednou z největších událostí nového tisíciletí. A teď, celé roky po vydání posledního dílu, se zmizelý tvůrce (mnohými považovaný za mrtvého) vynořil s novou knihou. Jenže je tu jeden drobný problém.

Fantasyobchod.cz píše:

Tommy Taylor je hlavní hrdina cyklu románů fantasy, které se staly kulturním fenoménem. Fanoušci navštěvují webové stránky a cony, aby mohli magické příběhy oslavovat, a doufají, že jejich pohřešovaný tvůrce, Wilson Taylor, se jednoho dne znovu objeví, aby napsal poslední dobrodružství. Ale jedna dějová nitka zůstává viset ve vzduchu: skutečný Tom Taylor, opuštěný Wilsonův syn. Tom, inspirace pro zázračného malého čaroděje, je po celém světě uctíván jako zhmotnělá literární legenda. V okamžiku, kdy Tomův život začne nabírat podivné a nebezpečné paralely se životem Tommyho, je vtažen do zvláštního literárního podsvětí, kde má moc vyprávění stejnou sílu jako kouzla. Uznávaní autoři Lucifera, Mike Carey a Peter Gross, se znovu spojili, aby nechali nahlédnout mezi řádky ve smělé nové sérii o slovech, světech a tenké dělicí čáře mezi nimi.

Parametry Mezi řádky DVD

Výrobce Magic Box
Žánr Thriller

Podobné produkty

Podobné fráze: