Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  MASH 1.sezona DVD

MASH 1.sezona DVD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jedna z nejlepších komedií v dějinách filmu se odehrává v prostředí mobilní armádní chirurgické nemocnice M.A.S.H. Bláznivý životní styl zdejších vojenských chirurgů je pro ně jediný způsob, jak se vypořádat s každodenními hrůzami, kterým v Korejské válce čelí. Jsou neuvěřitelně schopní i hluboce oddaní svému řemeslu, ale zároveň jsou neuctivou hordou šílenců, která nevynechá žádnou příležitost, ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MASH 1.sezona DVD

Popis MASH 1.sezona DVD

DVDpremiery.cz píše:

Prožijte znovu oblíbené chvíle s MASH díky této třídiskové sběratelské edici DVD, která obsahuje všech 24 epizod z první sezóny. Legendární seriál M*A*S*H patří v oblasti komediální televizní tvorby mezi to nejlepší. Výborná komedie z prostředí mobilní vojenské nemocnice uprostřed války v Koreji nám dává nahlédnou do každodenního života postav lékařů, sester a vojáků. Postavy seriálu čekají v prostředí války mnohdy i velmi dramatické momenty, i přesto je ale dokáží prožít s nadsázkou a humorem.

Digiboss.cz píše:

Legendární seriál M*A*S*H patří v oblasti komediální televizní tvorby mezi to nejlepší. Výborná komedie z prostředí mobilní vojenské nemocnice uprostřed války v Koreji nám dává nahlédnou do každodenního života postav lékařů, sester a vojáků. Postavy seriálu čekají v prostředí války mnohdy i velmi dramatické momenty, i přesto je ale dokáží prožít s nadsázkou a humorem.
1. M*A*S*H -- Úvodní epizoda
2. Henry, prosím, vrať se domu
3. Na trh
4. Bakteriologická válka
5. Služka
6. Nenávidím tajemství
7. Šéfchirurg kdo?
8. Requiem pro lehkou váhu
9. Kovboj
10. Yankee Doodle Doktor
11. Banány, krekry a oříšky
12. Edwina
13. Drahý otče
14. Love Story
15. Tuttle
16. Rekordman
17. Drahý otče...Znovu
18. Někdy kulku uslyšíš
19. Spodky
20. Major Fred C. Dobbs
21. Nerozhodně
22. Armáda versus
23. Příměří
24. Showtime

Parametry MASH 1.sezona DVD

Žánr Komedie

Podobné produkty

Podobné fráze: