Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  Labyrint DVD

Labyrint DVD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sarah, dívka s nevšední fantazií, už nesnese další víkend strávený hlídáním svého malého nevlastního bratra. Proto na pomoc povolápostavy ze své nejoblíbenější knihy LABYRINT a nechá svého bratra unést. Ale poté, co malý Toby zmizí, se za ním musí Sarah do pohádkového světa vydat, aby ho zachránila z područí zlého krále Goblinů (David Bowie)! Lží a přetvářkou skrz naskrz prolezlý LABYRINT je obyd...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Labyrint DVD

Popis Labyrint DVD

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Arnošt Vašíček,
Neuvěřitelná fakta, tajemné nálezy, paranormální úkazy, utajené skutečnosti, překvapivé hypotézy, přísně tajné konspirace….

Kámen smrti Otisky nadpřirozena Neviditelní zabijáci V kůži vlka Tajuplné objevy Nedobytné šifry Upíři a fexti Pekelný hrad Obklíčení duchy Tajemný Svojanov

Jsme obklopeni duchy a přízraky? Co znamená prastarý magický znak namalovaný na křtinských lebkách? Jaká tajemná síla vypálila podivné otisky rukou? Podaří se odhalit tajemství kamene smrti? Žili mezi námi nezranitelní fexti? Byl Vojtěch z Pernštejna zavražděn? Střeží jeho hrobku smrtící kletba? Jsou upíři a vlkodlaci pouze výplodem lidské fantazie nebo docházelo ke skutečné přeměně člověka v krvežíznivé monstrum?

Nový cyklus dokumentárních filmů Arnošta Vašíčka o tom, že náš svět není tak obyčejný, jak se zdá. Kdesi hluboko pod nánosem všednosti jsou ukryty stopy fascinujících tajemství. Útržky dávno odvátých dějů, minulost plná záhad a nevysvětlených okamžiků.
Druh sortimentu : DVD, Labyrint záhad, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno

Megaknihy.cz píše:

Labyrint
Režie: Jiří Strach / Scénář: Petr Hudský / Námět: Petr Hudský, Laura Siváková-Paššová, Rastislav Boroš / Kamera: Martin Šec / Kostýmní výtvarnice: Alena Schäferová / Architekt: David Vobo

Booktook.cz píše:

"Druhá řada úspěšného kriminálního seriálu režiséra Jiřího
Stracha.
Tým majora Remeše, posílen o dva nové členy, řeší další rozsáhlý a
komplikovaný případ. Kriminalisté postupně odhalují složité pozadí
série únosů a vražd a vyšetřování je dostává do labyrintu
napínavých a neočekávaných událostí. Jak souvisí případ s činností
tajného rytířského řádu? Hrají: Jiří Langmajer, Tatiana Vilhelmová,
Jan Hájek, Jiří Dvořák, Miroslav Donutil, Zuzana Říčařová
Kajnarová, Michal Dalecký, Pavel Kříž, Martin Myšička, Martin
Donutil, Jiří Štěpnička, Saša Rašilov, Viktor Preiss, Jan Šťastný,
Jan Meduna, Stanislav Zindulka, Robert Jašków, Miroslav Etzler,
Regina Rázlová, Jana Stryková, Zdena Herfortová, Barbora Munzarová,
Alena Mihulová a dalšíNámět: Petr Hudský, David Ziegelbauer,
Scénář: Petr Hudský, Režie: Jiří Strach, Hlavní kamera: Martin Šec
A.Č.K., Architekti: David Voborský, Kostýmní výtvarnice: Blanka
Tesařová, Hudba: Ondřej Gregor Brzobohatý
Stopáž: 7 x 58 min., Skryté titulky pro neslyšící, Zvukový popis
pro zrakově postižené"

Supraphonline.cz píše:

Druhá řada úspěšného kriminálního seriálu režiséra Jiřího Stracha.
Tým majora Remeše, posílen o dva nové členy, řeší další rozsáhlý a komplikovaný případ. Kriminalisté postupně odhalují složité pozadí série únosů a vražd a vyšetřování je dostává do labyrintu napínavých a neočekávaných událostí. Jak souvisí případ s činností tajného rytířského řádu?

Velký košík píše:

Labyrint I První řada úspěšného kriminálního seriálu režiséra Jiřího Stracha. Nález těla známého politika v moravských lesích, kterého někdo zabil v duchu středověkých mučících praktik a tělo pečlivě naaranžoval v podivné scéně, rozpoutá policejní honbu na sadistického vraha. V tuto chvíli ještě nikdo z policistů netuší, jak moc chytrého a krutého mají před sebou soupeře. Obětí však přibývá. Podaří se kriminalistům dopadnout vraha včas? A jakou úlohu v tom bude hrát slavný obraz Hieronyma Bosche Poslední soud?

MALL.CZ píše:

Detektivové nacházejí v lese nedaleko Brna tělo mladé atraktivní dívky, která zemřela obzvlášť brutálním a trýznivým způsobem. Vyšetřování její smrti je dostává do labyrintu napínavých událostí… Druhá řada kriminálního seriálu režiséra Jiřího Stracha.

DVDpremiery.cz píše:

Nový cyklus dokumentárních filmů Arnošta Vašíčka o tom, že náš svět není tak obyčejný, jak se zdá. Kdesi hluboko pod nánosem všednosti jsou ukryty stopy fascinujících tajemství. Útržky dávno odvátých dějů, minulost plná záhad a nevysvětlitelných okamžiků. Jsme obklopeni duchy a přízraky? Co znamená prastarý magický znak namalovaný na křtinských lebkách? Jaká tajemná síla vypálila podivně otisky rukou? Podaří se odhalit tajemství kmene smrti? Žili mezi námi nezranitelní fexti? Byl Vojtěch z Pernštejna zavražděn? Střeží jeho hrobku smrtící kletba? Jsou upíři a vlkodlaci pouze výplodem lidské fantazie nebo docházelo ke skutečné přeměně člověka v krvežíznivé monstrum?

Electro World s.r.o. píše:

Kolekce tří DVD Labyrint vám nabízí shlédnutí všech částí slavné trilogie natočené podle knižní předlohy. První část Labyrint Útěk vás přenese do bludiště, kde se ocitne hlavní hrdina Thomas bez jakýchkoliv vzpomínek. Máte možnost sledovat jeho nelehký útěk z tohoto záhadného labyrintu. Labyrint Zkoušky ohněm je pokračováním první části, kde Thomas a jeho kamarádi hledají informace o tajemné organizaci Z.L.S.N. Cesta je zavede do spáleniště, zasáhnou vrchní velení Z.L.S.N. a odhalí šokující plány, které organizace chystala. V poslední části Labyrint Vražedná léčba budete svědky posledního boje hlavního hrdiny. Thomas a jeho kamarádi urputně bojují o přežití mezi nakaženými na jedné straně a na druhé straně s nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. Podaří se jim porazit organizaci a zachránit lidstvo? Filmy jsou v českém znění.

Parametry Labyrint DVD

Žánr Dokumentární

Podobné produkty

Podobné fráze: