Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  Kung Fu Panda DVD

Kung Fu Panda DVD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Připravte se na něco pandastického V líhni animovaných talentů studia DreamWorks se zrodil nový hrdina, který dokáže skvěle konkurovat jeho dosavadnímu tahounovi Shrekovi. Zatímco zelený zlobr se konečně usadil, na scénu nastupuje mladý, neklidný, roztomilý a totálně nešikovný pandí chlapík jménem Po. Ten musí v akcí a vtipem nabitém příběhu ujít neuvěřitelnou cestu, během níž se z uťápnutého pro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Kung Fu Panda DVD

Popis Kung Fu Panda DVD

Knihy Dobrovský píše:

Kung Fu Panda Tvůrci filmů Shrek a Madagaskar uvádějí nejlegračnější snímek roku Nechte se okouzlit animovaným filmem KUNG FU PANDA od společnosti DreamWorks Jack Black propůjčil svůj hlas pandímu chlapíkovi jménem Po usmrkanému snílkovi který musí přijmout své pravé já – i se všemi chybami aby se stal legendárním Dračím bojovníkem Bláznivý humor tuny Kung Fu akce a průlomový způsob animace jsou zárukou že toto dobrodružství zahřeje každého člena rodiny u srdce z kategorie Knihy | Nové knihy od Bontonfilm naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

MALL.CZ píše:

Jack Black propůjčil svůj hlas pandímu chlapíkovi jménem Po, usmrkanému snílkovi, který musí přijmout své pravé já – i se všemi chybami, aby se stal legendárním Dračím bojovníkem.

Electro World s.r.o. píše:

Kung Fu Panda 3, příběh o slavném bojovníkovi Poovi, který opět přichází a spolu s nám i kopec dobrodružství. Celý příběh začíná, když se nečekaně objeví Poův ztracený biologický otec se kterým se Po vydá do pandího ráje. Po setkání s dalšími členy rodiny však stojí Po před velkou výzvou a to naučit celou vesnici umění kung-fu a tak přemoci padoucha jménem Kai. Délka: 94 min.

FilmNaDVD.cz píše:

Kung Fu Panda 1
Nechte se okouzlit příběhem o odvaze nazvaným Kung Fu Panda z produkce studia DreamWorks Animation. Pandí nemotora jménem Po, kterého dokonalým způsobem namluvil Jack Black, má velkou slabost pro nudle a hlavu plnou snů. Po se touží stát legendárním Dračím bojovníkem, jenže nejdříve musí přijmout sám sebe takového, jaký je. Díky skvělému humoru, bojovým scénám a zcela originální animaci je Kung Fu Panda filmem pro celou rodinu!
Režie: Mark Osborne, John Stevenson
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / komentář DD 2.0 / polsky DD 5.1 / slovensky DD 2.0
Titulky: české, anglické, polské, slovenské
Obrazové formáty: 16:9
Bonusy:
• Komentář tvůrců
• Herecké obsazení
• Posouvání hranic
• Conservation International: Pomozte zachránit divoké pandy
• Videohra Akademie mistra Shifu
• Videojukebox studia DreamWorks Animation
• Shrekovy Vánoce: Trailer
• Pan včelka: Trailer
• Interkativní hra Kung Fu Panda: Trailer
(Kung Fu Panda)
2008 / Dětský, Rodinný, Komedie, Animovaný / 88 minut / USA
V prodeji od: 3. 11. 2010

Kung Fu Panda 2
Jack Black je zpět a s ním i Po - v živelně vtipném a „kouzelném pokračování“ (Scott Bowles, USA Today) originálního filmu z dílny studia DreamWorks Animation nominovaného na Cenu Akademie. Už jako dračí bojovník má Po před sebou první velký úkol. V čele svých kamarádů ze Zuřivé pětky se musí vydat na riskantní cestu, na jejímž konci ho čeká souboj s dosud nejtěžším protivníkem. Zbrusu nové nevšední dobrodružství Kung Fu Panda 2 nabízí působivou kombinaci nepřetržité akce, úžasného vyprávění a fantastické animace.
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / komentář DD 2.0 / polsky DD 5.1 / slovensky DD 5.1
Titulky: české, český komentář, anglické, anglický komentář, polské, polský komentář, slovenské
Obrazové formáty: 16:9
Bonusy:
• Komentář filmový...

Parametry Kung Fu Panda DVD

Žánr Animované

Podobné produkty

Podobné fráze: