Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  Hanna DVD

Hanna DVD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Hanna Šestnáctiletá Hanna je inteligentní, zvídavá a přitažlivá...cvičená vražedkyně. Většinu života strávila v arktické divočině, kde ji její otec (Eric Bana) zasvěcoval do tajů bojových umění. Nyní míří zpátky do civilizace, ale na stopě jí je bezcitná agentka C.I.A., která se snaží ji zničit. Hanna se postupně dozvídá o událostech, kvůli kterým se změnila ve stroj na zabíjení. Musí bojovat ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hanna DVD

Popis Hanna DVD

Megaknihy.cz píše:

Bláznivá dobrodružství a spousta legrace!
Další skvělé příhody šmoulů jsou tu! I tentokrát na ně čeká spousta napínavých, ale hlavně veselých dobrodružství, které zaručeně pobaví všechny děti.

Levneucebnice.cz píše:

Veselé příhody malých modrých skřítků - šmoulů. Šmoulové si žijí
bezstarostným životem, který jim věčně kazí jen zlý černokněžník
Gargamel a jeho kocour Azrael, kteří jsou posedlí touhou všechny je
pochytat a sníst...

FilmNaDVD.cz píše:

Šmoulové a jejich roztomilé příhody opět přicházejí, aby i tentokrát naplnili radostí a smíchem celý den!
DVD obsahuje 3 příběhy:
103. PÉŤOVO DOBRODRUŽSTVÍ (23:45) - Dvorní šašek je kamarád šmoulů, a tak je pozve na královskou oslavu na hradě. Společně s nimi však zjistí, že zlý komorník se chystá otrávit krále!
104. ŠMOULÍ DOMÁCÍ MAZLÍČEK (23:44) - Ačkoliv šmoulí dědeček říkal, že brát zvířata z divočiny není správné, šmoulata jej neposlechla. Jejich nový mazlíček se zdá být rozkošný - ale jenom na chvíli...
105. SHLEDÁNÍ PO STALETÍCH (23:09) - Jen jednou za 500 let se zjevuje tajemný hrad, v němž zmizela už řada poutníků. Šmoulí dědeček se ale do něj vydá a potká Nanny, která zmizela před staletími. Mají však jen pár okamžiků na to, aby opustili zámek, jinak zůstanou za jeho zdmi uvězněni na další dlouhé roky.

DVDpremiery.cz píše:

Šestnáctiletá Hanna (na Cenu Akademie® nominovaná Saoirse Ronan, nejlepší herečka ve vedlejší roli - Pokání, 2007) je inteligentní, zvídavá a přitažlivá… cvičená vražedkyně… Hanna většinu života strávila v arktické divočině, kde ji její otec (Eric Bana - Mnichov) zasvěcoval do tajů bojových umění. Nyní míří zpátky do civilizace, ale na stopě jí je bezcitná agentka C.I.A. (držitelka Ceny Akademie® Cate Blanchett, nejlepší herečka ve vedlejší roli - Letec, 2004), která se snaží ji zničit. Hanna se postupně dozvídá o událostech, kvůli kterým se změnila ve stroj na zabíjení. Musí bojovat o holé přežití a navíc odstranit člověka, který má tohle vše na svědomí.

Parametry Hanna DVD

Žánr Dobrodružné

Podobné produkty

Podobné fráze: