Kde jsem: Katalog > HALLOWEEN 2 - DVD

HALLOWEEN 2 - DVD

Obrázek není k dispozici
Koupit za 99 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
99 Kč
Halloween patří mezi nejoblíbenější americké svátky, zejména mezi mládeží, pro které je jedinečnou příležitostí pořádně se vyřádit. Do noci září rozšklebené obličeje z vydlabaných dýní, ulice se hemží stovkami masek duchů, čertů, mrtvol a různých příšer. V zatemnělých místnostech se vyprávějí děsivé příhody. Atmosféra, v níž se mísí neklid a radost, jako by přímo vybízela k dalšímu děsivému příbě...

Doporučujeme

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis HALLOWEEN 2 - DVD

Halloween patří mezi nejoblíbenější americké svátky, zejména mezi mládeží, pro které je jedinečnou příležitostí pořádně se vyřádit. Do noci září rozšklebené obličeje z vydlabaných dýní, ulice se hemží stovkami masek duchů, čertů, mrtvol a různých příšer.
V zatemnělých místnostech se vyprávějí děsivé příhody. Atmosféra, v níž se mísí neklid a radost, jako by přímo vybízela k dalšímu děsivému příběhu. Opět je tu Halloween, předvečer svátku všech mrtvých, opět se chystá řada taškařic a mladí si chystají děsivé masky.
Děsivou masku si chystá i Michael Myers. Psychopatický vrah, který uprchl z psychiatrické léčebny, aby rozpoutal o halloweenské noci v městečku Haddonfield děsivou noční můru. Začíná další děsivá noc, a to zejména pro sympatickou Lauru, kterou se Michael pokouší zabít stejně jako v prvním díle... Český název: 
Halloween 2
Originál: Halloween II [USA, 1981]
Délka: 89 minut
DVD Halloween 2 obsahuje:
Zvuk: český 5.1, anglický 5.1
Titulky: české
Obraz: 16:9 1.85:1
Hrají:
Jamie Lee Curtis,
Donald Pleasence,
Charles Cyphers,
Lance Guest,
Pamela Susan Shoop,
Ana Alicia,
Leo Rossi,
Dick Warlock,
Dana Carvey,
Billy Warlock,
Anne-Marie Martin,
Nancy Kyes,
Jonathan Prince,
Tony Moran
Režie:
Rick Rosenthal
Bonusy:
Teror na chodbách
Alternativní konec
Vystřižené scény
Trailer k DVD Halloween 2

Podobné fráze: