Kde jsem:     >  Katalog   >  Knihy a filmy   >  DVD a Blu-ray filmy  >  DVD filmy  >  Asterix a velký boj DVD (Astérix et le coup du menhir)

Asterix a velký boj DVD (Astérix et le coup du menhir)

Co se v Asterixově světě stane, když druida Panoramixe trefí menhir, ztratí paměť a zblázní se? Hádáte správně, nemá kdo připravovat kouzelný lektvar, který dodává nadlidskou sílu a zaručuje naší galské vesnici bezpečí před Římany. A když ke všemu vztahy postav naruší tajemný věštec, je zřejmé, že tentokrát nebude vítězství Galů nad nepřáteli zdaleka tak snadné jako dříve a Asterix s Obelixem bud...

Všechny nabídky pro Asterix a velký boj DVD (Astérix et le coup du menhir)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Asterix a velký boj DVD (Astérix et le coup du menhir)

Co se v Asterixově světě stane, když druida Panoramixe trefí menhir, ztratí paměť a zblázní se? Hádáte správně, nemá kdo připravovat kouzelný lektvar, který dodává nadlidskou sílu a zaručuje naší galské vesnici bezpečí před Římany. A když ke všemu vztahy postav naruší tajemný věštec, je zřejmé, že tentokrát nebude vítězství Galů nad nepřáteli zdaleka tak snadné jako dříve a Asterix s Obelixem budou muset napnout všechny síly, aby nakonec všechno v dobré obrátili.

Parametry Asterix a velký boj DVD (Astérix et le coup du menhir)

Žánr Komiksové

Podobné produkty