Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Dudlíky a příslušenství  >  AVENT Dudlík anatomický 2ks modro-zelený

AVENT Dudlík anatomický 2ks modro-zelený

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Silikonový dudlík pro děti 0-2 měsíce. Součástí balení je i ochranný kryt dudlíku. Balení obsahuje 2 ks. Neobsahuje BPA. Obrázek je pouze ilustrační.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro AVENT Dudlík anatomický 2ks modro-zelený

Popis AVENT Dudlík anatomický 2ks modro-zelený

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Pro ty nejmenší děti jsou tu ortodontické dudlíky Philips Avent Mini 0-2m. Jsou lehké se silikonovou savičkou a určené pro ty nejmenší děti do dvou měsíců.
Ortodontické, stlačitelné a symetrické dudlíky Philips AVENT respektují přirozený vývoj patra, zubů a dásní dítěte. Všechny dudlíky Philips AVENT jsou vyrobeny ze silikonu bez obsahu BPA.
Silikon je chuťově neutrální a bez zápachu, proto vaše dítě dudlík Philips AVENT s vysokou pravděpodobností přijme. Je hladký, průhledný, snadno se čistí a nelepí se. Dudlík je pevný a odolný a nemění postupem času tvar ani barvu.
Výhody dudlíku Philips Avent:

Ortodontický - respektuje přirozený vývoj patra a zubů dítěte i v případě, že se v ústech otočí
Je vyroben ze zdravotně nezávadného silikonu bez chuti a zápachu
Bezpečný pro dítě, lze jej kdykoliv vyjmout
Obsahuje hygienickou nacvakávací krytku k hygienickému uchování sterilovaných dudlíků

Vlastnosti dudlíku Philips Avent:

Určeno pro děti ve věku 0 - 2 měsíců
Vyroben ze silikonu bez obsahu BPA
Nacvakávací hygienická krytka 2 ks
Lze sterilizovat
Lze mýt v myčce

V nabídce máme různé barevné varianty, proto preferovanou barvu uveďte v poznámce při vytvoření objednávky. Barvy a motivy se ale mohou měnit.

Eshop Dr.Max píše:

Všechna šidítka Philips AVENT jsou vyrobena ze silikonu bez chuti a zápachu. Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby. Plochá symetrická šidítka Philips AVENT ve tvaru kapky respektují přirozený vývoj patra, zoubků a dásní vašeho dítěte i v případě, že se dudlík v ústech dítěte otočí. Bezpečnostní kroužek umožňuje kdykoli šidítko Philips AVENT snadno vyjmout z úst dítěte. Silikon je chuťově neutrální a bez zápachu, proto vaše dítě šidítko Philips AVENT s vysokou pravděpodobností přijme. Je hladký, průhledný, snadno se čistí a nelepí se. Šidítko je pevné a odolné a nemění post

mamitati píše:

2 ks, SCF 151/01 MINI 0-2m
AVENT DUDLÍKY - ŠIDÍTKA.NEW BORN - MINI.
Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte i v případě, když se šidítko v ústech dítěte otočí.
Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.
Balení obsahuje 2ks.
Bez BPA.

Parametry AVENT Dudlík anatomický 2ks modro-zelený

Výrobce Avent

Podobné produkty

Podobné fráze: