Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Dudlíky a příslušenství  >  AVENT Dudlík - 0-6m

AVENT Dudlík - 0-6m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte i v případě, když se šidítko v ústech dítěte otočí. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro AVENT Dudlík - 0-6m

Popis AVENT Dudlík - 0-6m

Alza.cz píše:

Šidítko 2 ks, ortodontické, bez BPA, bílé a žluté, s textem "I Love milk"
Ortodontická, stlačitelná a symetrická šidítka Philips AVENT s nápisem I Love milk jsou jako stvořená pro vaše miminko. Respektují správný vývoj dásní, zubů i patra.Ortodontická, stlačitelná a symetrická šidítka Philips AVENT s nápisem I Love milk jsou jako stvořená pro vaše miminko. Respektují správný vývoj dásní, zubů i patra. Jsou vyrobena z kvalitního silikonu, který postupem času nezmění svůj tvar ani barvu, dobře se čistí, nijak nezapáchá a je neutrální chuti.Klíčové vlastnostiVyrobeno z kvalitního a pro dítě příjemného silikonu2 ks v balení (bílá a žlutá barva)Bez BPAVěk dítěte: 0-6 měsícůLze sterilizovat i mýt v myčceDítě bude s tímto šidítkem klidněji spát a rychle si ho oblíbí. Jeho používání zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a také riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které v ústech...

štěstí-zdraví.cz píše:

AVENT Šidítko silikonové Noční 0-6m, 2ks se svítícím kroužkem - ortodontický, stlačitelný a symetrický dudlík AVENT respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte.

KASA.cz píše:

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte
Zvýšené proudění vzduchu a předcházení hromadění slin za kotoučem díky více otvorům v kotouči
Bezpečné - bezpečnostní kroužek umožňuje kdykoli dudlík snadno vyjmout
Zaklapávací hygienická krytka - k hygienickému uchování sterilizovaných dudlíků
Vyrobeny ze silikonu bez chuti a zápachu
Vhodné pro děti od narození do 6 měsíců
Lze sterilizovat
Bez obsahu BPA
Set 2ks dudlíků
Vlastnosti:
Šidítka miminka uklidňují a klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech
Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problému v pozdějším věku
Ploché symetrické dudlíky Philips Avent ve tvaru kapky respektují přirozený vývoj patra, zoubků a dásní vašeho dítěte i v případě, že se dudlík v ústech dítěte otočí
Šidítka mají více otvorů v kotouči, které zajišťují větší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění slin za kotoučem
Silikonové dudlíky pro příjemné použití. Silikon je chuťově neutrální a bez zápachu, proto vaše dítě dudlík Philips Avent s vysokou pravděpodobností přijme
Šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková
Je hladký, průhledný, snadno se čistí a nelepí se
Dudlík je pevný a odolný a nemění postupem času tvar ani barvu

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Ortodontický dudlík Night Time pro maximální pohodlí Vašich dětí ve věku 0 - 6 měsíců.
Ortodontické, stlačitelné a symetrické dudlíky Philips AVENT respektují přirozený vývoj patra, zubů a dásní dítěte. Všechny dudlíky Philips AVENT jsou vyrobeny ze silikonu bez obsahu BPA.
Silikon je chuťově neutrální a bez zápachu, proto vaše dítě dudlík Philips AVENT s vysokou pravděpodobností přijme. Je hladký, průhledný, snadno se čistí a nelepí se. Dudlík je pevný a odolný a nemění postupem času tvar ani barvu.
Výhody dudlíku Philips Avent:

Poutko dudlíku ve tmě svítí
Dudlík je ortodontický čímž respektuje přirozený vývoj patra a zubů dítěte i v případě, že se v ústech otočí
Je vyroben ze zdravotně nezávadného silikonu bez chuti a zápachu
Bezpečný pro dítě, lze jej kdykoliv vyjmout
Obsahuje hygienickou nacvakávací krytku k hygienickému uchování sterilovaných dudlíků

Vlastnosti dudlíku Philips Avent:

Určeno pro děti ve věku 0 - 6 měsíců
Vyroben ze silikonu bez obsahu BPA
Nacvakávací hygienická krytka 2 ks
Lze sterilizovat
Lze mýt v myčce

V nabídce máme různé barevné varianty, proto referovanou barvu uveďte v poznámce při vytvoření objednávky. Barvy a motivy se ale mohou měnit. Podívejte se i na další barevná provedení a druhy dětských dudlíků a šidítek.

Eshop Dr.Max píše:

Avent šidítko Zvířátko 0 – 6 měsíců je určeno pro holčičky od narození do šesti měsíců. Toto šidítko má ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák, který respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte. Otvory v kotouči zajišťují zvýšené proudění vzduchu a zabraňují hromadění slin. Avent šidítko je bez chuti a zápachu, hladké, snadno se čistí a nelepí se. Je také pevné, odolné a nemění postupem času svůj tvar. Obsahuje bezpečnostní kroužek, který umožňuje kdykoliv dudlík snadno vyjmout.

Proděti.cz píše:

šidítko 0-6měsíců - 2 kusy
ortodonický sosák
bez BPA
silikonové
Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte i v případě, když se šidítko v ústech dítěte otočí.
Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy.
Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.

MALL.CZ píše:

Avent Šidítko Ultrasoft 0–6 m, 2 ks pro ještě větší komfort Vašich nejmenších. Určeno dětem od narození do půl roku. Silikonová šidítka bez chuti a zápachu, bez BPA. S kotoučem FlexiFit pro méně otlaků a podráždění na kůži miminka.

Parametry AVENT Dudlík - 0-6m

Výrobce Avent

Podobné produkty

Podobné fráze: