Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Držáky mobilů  >  SWISSTEN DRŽÁK DO AUTA S-GRIP M1

SWISSTEN DRŽÁK DO AUTA S-GRIP M1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vhodný pro většinu smartphonů na trhu.Balení obsahuje: Držák S-GRIP M1, 2x kruhový kovový plíšek, 2x obdélníkový kovový plíšek, 3M podložku

Všechny nabídky pro SWISSTEN DRŽÁK DO AUTA S-GRIP M1

Popis SWISSTEN DRŽÁK DO AUTA S-GRIP M1

Bilatlapka.cz píše:

Zapomeňte na velké a špatně držící držáky na mobil a vyzkoušejte náš univerzální magnetický držák telefonu, který jednoduše připevníte na palubní desku nebo čelní sklo. Magnetický držák Swissten S-GRIP M1 vyniká svoji univerzálností a elegantním designem. Na rozdíl od klasických držáků do auta, je náš magnetický držák vhodný pro většinu smartphonů na trhu. Použití je maximálně snadné. Součástí balení je 3M podložka pro lepší uchycení na hrubších površích

Hlavní výhody
udrží telefon v každé situaci
zabrání poškození telefonu
vhodný pro všechny telefony
unese zátěž až 4kg
uchycení na čelní sklo, palubní desku
snadné použití i ovládání

Spolehlivě udrží jakýkoli telefon
S naším držákem budete mít telefon vždy hned po ruce a bezpečně zajištěný. Magnetický držák udrží váš telefon za jízdy pevně na svém místě. Dokáže tak zabránit i jeho případnému spadnutí a poškození. Hlava držáku je opatřena silným magnetem, který váš telefon snadno a rychle uchytí a spolehlivě udrží v každé situaci. Stejně jednoduše pak můžete telefon z držáku také odebrat. Magnetický držák nepoškrábe ani jinak nepoškodí povrch telefonu. Držák na telefon má pohyblivý kloub, takže ho můžete libovolně otáčet a nastavit telefon do jakékoli polohy. Držák můžete použít do každého automobilu. Uchytíte ho velmi snadno, stačí přichytit držák na čelní sklo nebo palubní desku, upevnit otočnou hlavici a nalepit magnetické kolečko na mobil a máte hotovo. V autě vám nebude nijak překážet.

Balení obsahuje:
Držák S-GRIP M1
2x kruhový kovový plíšek
2x obdélníkový kovový plíšek
3M podložka
Baleno v blistru Swissten.

promobily.cz píše:

Kvalitní magnetický držák na mobil do auta značky Swissten S-Grip M1 univerzální černý.
Toužíte po držáku do auta pro svůj mobilní telefon, který je stylový a kvalitně zpracovaný? Pak je magnetický držák značky Swissten pro Vás to pravé!

Držák funguje na magnetickém principu. Je určen k připevnení na palubní desku či čelní sklo ve vozidle.
Součástí balení je kovový lepící žeton, který je určen k nalepení např. na zadní kryt Vašeho telefonu, GPS atd.
Díky žetonu stačí mobilní telefon k držáku jednoduše přiložit a můžete si užívat bezstarostné jízdy s Vaším mobilním telefonem na očích.
Předností magnetického držáku Swissten je jeho elegantní, nenápadný design a kvalitní zpracování. Zároveň má držák delší krk v porovnání s jinými magnetickými držáky do auta.
Díky otáčivé hlavici je možné mít telefon v libovolném úhlu.
Držák je vyroben z kvalitního pevného plastu a odolné gumy.

Montáž držáku:
Balení obsahuje samotný držák a kovový lepicí žeton. Ten je třeba umístit na Vaše zařízení.
Magnetický držák je určený pro připevnění na palubovku či čelní Vašeho automobilu, k čemuž slouží lepicí podložka. Pro úplně přilnutí je potřeba zatáhnout malou páčku na držáku.
Poté jen stačí přiložit Vás mobilní telefon a můžete si užívat bezstarostné jízdy.

Tento držák je vhodný pro všechny mobilní telefony bez ohledu na úhlopříčku displeje.

Výhody:
- mobil lze na držák jednoduše přiložit bez složité manipulace
- vhodný pro všechny typy telefonů
- mobil lze mít na držáku otočený horizontálně i vertikálně (naležato i nastojato)
- držák je velmi stabilní
- otáčivá hlavice
- delší krk v porovnání s jinými magnetickými držáky


Nevýhody
- nutnost nalepení lepicího žetonu na mobil nebo na kryt mobilu
- nutnost lepení držáku na interiéru automobilu...

Electro World s.r.o. píše:

Magnetický držák Swissten S-Grip M1 spolehlivě uchytí váš mobilní telefon a díky černému provedení a kompaktním rozměrům si najde místo i ve vašem autě. Jednoduše a rychle ho umístěte na palubní desku nebo na sklo pomocí 3M podložky a kovových plíšků. V balení najdete držák, 2x kruhový a 2x obdélníkový kovový plíšek a 3M podložku.

PCvKondici píše:

Magnetický držák Swissten S-GRIP M1 Magnetický držák Swissten S-GRIP M1 vyniká svoji univerzálností. Stačí přichytit některý z kovových plíšků na Váš smartphone a můžete jej začít používat. Součástí balení je 3M podložka pro lepší uchycení na hrubších površích.Balení obsahuje: Držák S-GRIP M1, 2x kruhový kovový plíšek, 2x obdélníkový kovový plíšek, 3M podložku

Parametry SWISSTEN DRŽÁK DO AUTA S-GRIP M1

Výrobce Swissten

Podobné produkty

Podobné fráze: