Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Držáky mobilů  >  OUTAD Stativ na mobil 3v1

OUTAD Stativ na mobil 3v1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
STATIV NA MOBIL – POPIS Flexibilní stojánek na mobil je ideálním pomocníkem pro ty, kteří s oblibou cestují a rádi opouští zajímavá místa s originálním snímkem. Díky ohebným nohám stativ uchytíte téměř kamkoli a můžete se pustit do focení. 3 BAREVNÁ PROVEDENÍ Originální držák na mobil je dostupný ve 3 barevných variantách – modré, červené a černé. Vámi vybranou variantu si zvolíte výše n...

Všechny nabídky pro OUTAD Stativ na mobil 3v1

Popis OUTAD Stativ na mobil 3v1

STATIV NA MOBIL – POPIS
Flexibilní stojánek na mobil je ideálním pomocníkem pro ty, kteří s oblibou cestují a rádi opouští zajímavá místa s originálním snímkem. Díky ohebným nohám stativ uchytíte téměř kamkoli a můžete se pustit do focení.
3 BAREVNÁ PROVEDENÍ
Originální držák na mobil je dostupný ve 3 barevných variantách – modré, červené a černé. Vámi vybranou variantu si zvolíte výše nad cenou zboží.
SNADNÉ UCHYCENÍ
Mobil do držáku na telefon uchytíte velmi snadno. Stačí pomocí páčky roztáhnout držák, vložit do něj telefon a stáhnout zpět na jeho velikost.
PRO VĚTŠINU TELEFONŮ
Stojan na mobil se přizpůsobí všem smartphonům o šířce těla 55–85 mm a s hmotností do 275 g.
FLEXIBILNÍ NOHY
Stojánek na mobil si Vás získá zejména polstrovanými nohami, které jsou flexibilní a můžete je ohýbat podle své potřeby beze strachu, že by došlo k poškození.
STABILNÍ NA KAŽDÉM POVRCHU
Díky přizpůsobivým nohám se držák na telefon udrží na jakémkoli povrchu. Rovný obraz můžete mít díky jeho flexibilitě, i když stativ na mobil položíte na křivý povrch.
IDEÁLNÍ NA CESTY
Stojan mobil je svou velikostí a přizpůsobivostí ideální na dobrodružné cesty a výlety. Držák na mobil můžete umístit a upevnit kamkoli potřebujete včetně větví stromů nebo úzkého sloupu.
LEHKÝ MATERIÁL
Stativ na mobil je vyroben z lehkých plastů a váží pouhých 80 gramů. Nebudete tak mít problém ho kamkoli přenést.
SKLADNÁ VELIKOST
Držák na mobil disponuje ideální velikostí, a je tak velice skladný a snadno přenosný. Ve složeném stavu má rozměry 150 x 35 x 35 mm.
Klady
snadné uchycení telefonu
pro většinu mobilů
flexibilní nohy
skladný a lehký
Zápory
nemá
Závěr
Foťte svým telefonem nádherné fotky bez nutnosti jeho držení. S naším stativem na mobil pořídíte ty nejzajímavější snímky odkudkoli....

Parametry OUTAD Stativ na mobil 3v1

Výrobce Outad

Podobné produkty

Podobné fráze: