Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Držáky mobilů  >  FIXER Držák pro Sony Xperia Z

FIXER Držák pro Sony Xperia Z

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Držák Fixer pro Sony Xperia Z, který nabízí chytré upevnění telefonu v autě nebo na kolo. Díky tomu můžete mít svůj telefon stále při ruce a na očích i během jízdy. Umístit jej můžete v horizontální i vertikální poloze pomocí nastavitelného kloubu, což oceníte jak při použití navigace na telefonu, tak i při běžném uchycení. Držáky Fixer jsou přesně tvarovaný podle typu telefonu a nezakrývají kone...

Všechny nabídky pro FIXER Držák pro Sony Xperia Z

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis FIXER Držák pro Sony Xperia Z

Držák Fixer pro Sony Xperia Z, který nabízí chytré upevnění telefonu v autě nebo na kolo. Díky tomu můžete mít svůj telefon stále při ruce a na očích i během jízdy. Umístit jej můžete v horizontální i vertikální poloze pomocí nastavitelného kloubu, což oceníte jak při použití navigace na telefonu, tak i při běžném uchycení. Držáky Fixer jsou přesně tvarovaný podle typu telefonu a nezakrývají konektory.
Vůle, vypadávání, viklání, nic takového vám s držáky na mobil FIXER nehrozí. A když si koupíte nový mobilní telefon, není potřeba kupovat celý nový systém. Flexibilní rameno v autě a stejně tak úchyt na řídítkách vašeho kola zůstanou netknuté. Koupíte pouze nový držák a jedete dál.
Tyto držáky Fixer nahrazují držáky Haicom, nabízejí však lepší řešení 2 oddělitelných částí, díky čemuž jsou snadněji kombinovatelné.
Držák se skládá ze dvou částí (prodávají se samostatně), držák zařízení Fixer a držák FIXER (drží držák zařízení). Na výběr máte ze tří způsobů upevnění:
Flexibilní rameno systému FIXER na sklo
Jednoduchý způsob upevnění na přední sklo automobilu s přísavkou.
Držák na kolo FIXER
Univerzální držák pro upevnění na řídítka jízdního kola.
Držák do ventilace FIXER
Upevnění do mřížky ventilace v automobilu nabízí ideální kombinaci přístupného místa, aniž by držák překážel ve výhledu.
Vlastnosti řešení Fixer:
- provedení ušité na míru telefonu Sony Xperia Z
- Pevné uchycení telefonu
- prostor pro konektor nabíječky většiny telefonů (záleží na umístění zdířky na telefonu)
- snadná manipulace s telefonem
- různé typy uchycení, které je možné kombinovat podle potřeby

Parametry FIXER Držák pro Sony Xperia Z

Výrobce Fixer

Podobné produkty

Podobné fráze: