Kde jsem: Katalog > GoGEN M pevný, pro úhlopříčky 23" až 42" (GOGDRZAKFIXM2) černý + Doprava zdarma

GoGEN M pevný, pro úhlopříčky 23" až 42" (GOGDRZAKFIXM2) černý + Doprava zdarma

Obrázek není k dispozici
Koupit za 399 Kč
Dostupnost: Skladem
399 Kč
Univerzální fixní nástěnný držák značky GoGEN pro LED, LCD a plazmové televize. Držák nabízí rychlou a snadnou instalaci na zeď díky integrované vodováze a kompletnímu montážnímu příslušenství. Disponuje nastavitelnými rameny a inteligentním systémem fixace ramen na vodorovnou konzoli. Nastavitelná ramena nabízejí kompatibilitu s VESA standardy až do hodnoty 200 x 200 mm. Konstrukce držáku je tes...

Doporučujeme

Popis GoGEN M pevný, pro úhlopříčky 23" až 42" (GOGDRZAKFIXM2) černý + Doprava zdarma

Univerzální fixní nástěnný držák značky GoGEN pro LED, LCD a plazmové televize. Držák nabízí rychlou a snadnou instalaci na zeď díky integrované vodováze a kompletnímu montážnímu příslušenství. Disponuje nastavitelnými rameny a inteligentním systémem fixace ramen na vodorovnou konzoli. Nastavitelná ramena nabízejí kompatibilitu s VESA standardy až do hodnoty 200 x 200 mm.
Konstrukce držáku je testována pro panely o úhlopříčce do 42" a o hmotnosti až 30 kg.
Hmoždinky FISCHER®
Držáky jsou vybaveny značkovými hmoždinkami Fischer, které jsou zárukou kvalitního a bezpečného upevnění do zdiva. Kvalitu hmoždinek Fischer zaručuje především materiál - NYLON - ze kterého jsou vyrobeny. Hmoždinky mají vynikající vlastnosti:
Velká výtažná síla
Malý šroubovací moment
Vysoký utahovací moment
Vysoká tepelná odolnost
Chemická odolnost
Tlumící schopnost
Elektroizolační vlastnosti