Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Modely  >  Drony  >  GoPro Karma

GoPro Karma

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dron pro pořizování profesionálních snímků ze vzduchu i z ruky. Součástí kamera GoPro HERO 5 black. Frekvence 2.4GHz, dosah 1000m, max. rychlost 15m/s, včetně držáku pro HERO5 Black. Maximální rychlost 15 m/s. Frekvence 2,4GHz. Rozměry 303 x 411 x 117 mm. Hmotnost 1006 g. Profesionální kvalita a stabilizace záběrů. Přenosný design a polstrovaný batoh.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro GoPro Karma

Popis GoPro Karma

KASA.cz píše:

Tento kroužek slouží k uchycení produktu Karma Grip k držákům GoPro pro zachycení ultra-plynulých záběrů bez držení v ruce a z těla během pěších túr, nebo jízdy na kole.
Vlastnosti:
Umožňuje uchycení produktu Karma Grip k držákům GoPro
Zachycení ultra-plynulých záběrů bez držení v ruce a z těla
Kompatibilita:
Karma Grip
Obsah balení:
Karma Kroužek k uchycení

Alza.cz píše:

Rukojeť pro použití se stabilizátorem Karma, kompatibilní s kamerami HERO5 Black, HERO4 Black a HERO4 Silver
Díky rukojeti pro stabilizátor Karma (prodávaný samostatně) pořídíte s kamerami Go Pro Hero záběry v prvotřídní kvalitě a bez roztřeseného obrazu. Karma Grip Handle má vestavěné ovládací prvky, které umožňují na dálku kameru vypnout, zapnout, zastavovat nahrávání anebo měnit snímací režimy. Nejen kvůli změně nastavení, ale i k přehrání pořízených záběrů z horské túry, adrenalinové jízdy na kole nebo procházky v parku tak nemusíte kameru z držáku demontovat. Karma Grip Handle napájí baterie garantující výdrž bezmála dvě hodiny. Slibuje také rychlé nabíjení díky kompatibilitě s nabíječkou GoPro Supercharger. Klíčové vlastnosti GOPRO Karma Grip HandleSamostatná rukojeť pro stabilizátor Karma GripEliminuje roztřesení obrazu při snímání videí kamerami GoProVestavěné ovládací prvky pro změnu...

Smarty CZ píše:

Natáčejte stabilizované záběry, tak plynulé, že běžné aktivity jako pěší túry, jízda na kole nebo hra na honěnou s dětmi v parku bude vypadat úžasně. Držák pro HERO5/6 Black je součástí balení.

Fotolab.cz píše:

Natáčejte s HERO5 Black / HERO6 Black tak stabilizované a plynulé záběry, že běžné aktivity jako pěší túry, jízda na kole nebo hra na honěnou s dětmi v parku bude vypadat úžasně. Natáčejte stabilizované záběry, tak plynulé, že běžné aktivity jako pěší túry, jízda na kole nebo hra na honěnou s dětmi v parku bude vypadat úžasně. Jednoduše připojíte kameru, zapnete grip a máte hotovo. Obě zařízení se navíc mohou nabíjet zároveň, aniž by bylo nutné sundat kameru z držáku. Specifikace produktu: Karma stabil

Parametry GoPro Karma

Výrobce Gopro

Podobné produkty

Podobné fráze: