Kde jsem:     >  Katalog   >  Dětské zboží, hračky   >  Modely  >  Drony  >  DJI MAVIC Mini

DJI MAVIC Mini

od 7 490 Kč
Porovnat 8 obchodů
Je na čase vyletět do oblak Kompaktní skládací dron Mavic Mini je tím perfektním dronem pro všechny, co chtějí začít natáčet ze vzduchu. Je zhruba stejně velký a těžký jako větší telefon, dokáže ale svištět rychlostí 46 km/h až 2 kilometry daleko. Ovládání? To je brnkačka! Přehledná aplikace DJI Fly je plná vychytávek a ovládání dronu je jednoduché. V aplikaci si vyber typ záběru, třeba Cir...

Doporučujeme

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu
Doprava: zdarma
= 9 490 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro DJI MAVIC Mini

Popis DJI MAVIC Mini

FotoŠkoda píše:

DJI MAVIC Mini je kompaktní, lehký dron, který nabízí výsledky v profesionální kvalitě. Exceluje kombinací třicetiminutového letu, 3osého gimbalu, sofistikovaných letových režimů a propracovanou intuitivní aplikací DJI Fly . Snímky dokážou dosáhnout až 12 Mpx a video je v rozlišení 2,7K Quad HD.

DATART.cz píše:

dron • dolet až 2 km • rychlost až 47 km/h • max. doba letu 30 min. • max. letová výška 3 000 m • tříosý gimbal • 2,7K kamera • GPS/GLONASS • podpora micro SD karet • propojení s telefonem přes Wi-Fi • funkce QuickShots • skládací design • hmotnost 250 g

Alza.cz píše:

Dron 2.7K kamera s 3-osou stabilizací, dosah až 2km (CE), výdrž až 30min, max. rychlost 13m/s, hmotnost 249g, GPS+GLONASS, microSD (max.256GB), WiFi, ovladač
Menší, lehčí a lepšíInovovaný DJI Mavic Mini je nyní lehčí a váží pouhých 249 gramů, díky čemuž je mimořádně přenosný. Se svou hmotností se tak řadí do nejnižší a nejbezpečnější hmotností třídy dronů. S inovovaným dronem také přišla i nová aplikace DJI Fly, která nabízí jednoduché a intuitivní prostředí pro tvorbu efektivních filmových záběrů pomocí několika dotyků. Kromě toho aplikace nabízí speciální režim výuky letu. Mavic Mini je zkrátka dokonalým kreativním společníkem, který zachytí vaše zážitky neobyčejným způsobem.Mavic Mini pořizuje úžasné záběryDron je vybaven 3osou Gimbal kamerou, která pořizuje letecké snímky s rozlišením 12 Mpx a video si budete moci vychutnat v 2,7K Quad HD rozlišení. Pokročilá 3osá stabilizace zajistí, že videa budou plynulá bez jakýchkoliv otřesů. 

MALL.CZ píše:

Velmi kompaktní, lehký a snadno přenosný dron s příslušenstvím. DJI Mavic Mini váží necelých 250 g, létá rychlostí až 46 km/h, na jedno nabití vydrží až 30 minut a má dosah 4 km. Pořizuje fotografie s rozlišením až 12 Mpx a 2,7K Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizací. V aplikaci najdete připravené šablony střihu a režimy profesionálních záběrů.

Digiboss Zábava a volný čas píše:

Kompaktní, ale výkonný Mavic Mini je dokonalým společníkem, který zachytí každý moment, každou vaši cestu způsobem, jako žádný jiný. Spolu se snadno použitelnou aplikací DJI Fly si užijete jedinečný zážitek z létání ale i pohled na svět z ptačí perspektivy.
Existuje nespočet důvodů k letu. Ale možná tím nejlepším důvodem je - jednoduchost.....
MENŠÍ - LEHČÍ - LEPŠÍ - Kompaktní a přenosný
Mavic Mini váží méně než 250 gramů, je tedy téměř stejně lehký jako průměrný smartphone. Díky tomu je výjimečně přenosný a řadí se do nejnižší a nejbezpečnější hmotnostní třídy dronů, což pro mnoho zemí znamená létat bez potřebných povolení a restrikcí.
Například ve Spojených státech a Kanadě můžete létat s Mavic Mini, aniž byste museli registrovat dron u vlády. [1]
Snadné použití
Nová aplikace DJI Fly nabízí jednoduchý a intuitivní uživatelský způsob jak efektivně vytvářet filmové záběry pomocí několika klepnutí na displej.
Aplikace nabízí také výuku letu, funkci, která vám pomůže začít létat s Mavic Mini rychle a bezpečně.
Bezpečné létání
Mavic Mini je vybaven 360° ochranou vrtulí, která plně chrání vrtule a zvyšuje tak bezpečnost letu. [5]
Díky svému systému snímání obrazu a GPS modulu může Mavic Mini létat i stát na místě [4] jak uvnitř, tak i venku.
Snadno použitelné šablony
Aplikace DJI Fly nabízí celou řadu střihových šablon, které vytvářejí úžasná videa pouhým klepnutím.
Dokonce i začátečníci, kteří nemají žádné střihové zkušenosti, se z kteréhokoli okamžiku mohou stát známým filmařem na sociálních médií.
Vytvářejte hladké a živé snímky
Proměňte každou chvíli v umělecké dílo. Mavic Mini podporuje 12MP letecké fotografie a 2,7K Quad HD video.
Tří-osá stabilizace vyrovná veškeré chvění dronu a kamery a zajišťuje jasné a velmi plynulé záběry.
Dálkový ovladač
Dálkový ovladač s vyhrazenou frekvencí udržuje přenos videa s nízkou odezvou a ve vysokém rozlišení až do vz...

Parametry DJI MAVIC Mini

Výrobce DJI
Rozlišení záznamu videa Rozlišení záznamu nahrávaného videa. U lepších a dražších modelů lze očekávat realtime HD přenos videa a záznam ve 4K a lepším. 2.7K
Návrat domů Ano
Autostart Dron umí sám vzlétnout a bezpečně přistát. Ano
Dosah Maximální dosah za ideálních podmínek (bezvětří, nezastavěná oblast). 2000m
Doba letu Maximální doba letu za ideálních podmínek. 30min
S kamerou Dron z výroby obsahuje kameru nebo má možnost připevnění. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: