Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Doplňky stravy  >  Walmark Guarana 800mg (100 tablet)

Walmark Guarana 800mg (100 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Guarana byla po staletí byla používána jako elixír života pro posílení imunity. Guarana pomáhá podporovat bdělost a udržovat fyzickou a psychickou aktivitu. Potlačuje únavu a pomáhá udržovat schopnost koncentrace.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Walmark Guarana 800mg (100 tablet)

Popis Walmark Guarana 800mg (100 tablet)

Eshop Dr.Max píše:

Walmark Guarana 800mg je doplněk stravy z vysoce kvalitního extraktu ze semen guarany. Guarana (Paullinia cupana) je liánovitá rostlina, která pochází z tropických pralesů Amazonie a po staletí byla používána jako elixír života pro posílení imunity. Hlavní účinnou složkou je kofein. Guarana Podporuje fyzickou a psychickou vitalitu Podporuje normální mentální výkonnost a snižuje únavu Přispívá k lepšímu metabolismu tuků a tím pomáhá při kontrole tělesné hmotnosti Pomáhá podporovat imunitní systém Jak užívat Walmark Guarana 800mg: 2-4 tablety denně, před snídaní nebo jiným jídlem. Složení: Guarana (extrakt ze semen min. 8:1, standardizováno na obsah kofeinu min. 10 mg v 1 tbl.) 800 mg v jedné tabletě. Upozornění: Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící. Není určen pro děti. Doplňky stravy nejsou u

Klub zdraví Walmark píše:

Guarana je liánovitá rostlina, která pochází z tropických pralesů Amazonie a po staletí byla používána jako elixír života pro posílení imunity. Díky přirozeně vysokému množství kofeinu se guarana stala populárním energetickým doplňkem.

Parametry Walmark Guarana 800mg (100 tablet)

Výrobce Walmark

Podobné produkty

Podobné fráze: