Kde jsem: Katalog > VitaHarmony Rybí olej Omega 3 EPA + DHA 1000 mg XXL 150 tob.

VitaHarmony Rybí olej Omega 3 EPA + DHA 1000 mg XXL 150 tob.

Obrázek není k dispozici
Koupit za 225 Kč
Dostupnost: Skladem
225 Kč
Přípravek z Rodinné řady XXL. Rybí olej VitaHarmony® je směsí extraktů rybích olejů z lososa, makrely, sledě, sardinky a ančovičky. Vyznačuje se vysokým podílem dvou nejúčinnějších forem omega-3 mastných kyselin EPA - kyseliny eikosapenteové a DHA - kyseliny dokosahesanové. Jedná se o esenciální kyseliny, které lidský organismus neumí vyrobit, proto je musí získávat z potravinových zdrojů. Rybí o...

Doporučujeme

Popis VitaHarmony Rybí olej Omega 3 EPA + DHA 1000 mg XXL 150 tob.

Přípravek z Rodinné řady XXL. Rybí olej VitaHarmony® je směsí extraktů rybích olejů z lososa, makrely, sledě, sardinky a ančovičky. Vyznačuje se vysokým podílem dvou nejúčinnějších forem omega-3 mastných kyselin EPA - kyseliny eikosapenteové a DHA - kyseliny dokosahesanové. Jedná se o esenciální kyseliny, které lidský organismus neumí vyrobit, proto je musí získávat z potravinových zdrojů.
Rybí olej od VitaHarmony - vítěz nezávislého testu Mladé fronty dnes. Na výsledky testu se můžete podívat ZDE.
Želatinové tobolky obsahují olej ryb žijících v arktických vodách. Olej je bohatým zdrojem esenciálních omega-3 nenasycených mastných kyselin, a to zejména kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA). DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku a činnosti mozku. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Vhodný je současný příjem antioxidantů, například vitaminu E. Celková spotřeba ryb je v České republice velmi nízká a několik posledních let stagnuje na 5 až 5,5 kg na osobu za rok. Pro srovnání průměrná roční spotřeba na jednoho obyvatele zeměkoule představuje 16 kg, v rámci EU 11 kg. Tobolky rybího oleje představují efektivní řešení, jak obohatit svůj denní příjem o omega-3-mastné kyseliny.

Rybí olej 1000 mg


SLOŽENÍ
hmot./tob.
%DDD


OMEGA 3 (extr.)
1.000 mg
*


z toho: EPA
180 mg
*


DHA
120 mg
*


PŘÍDATNÉ LÁTKY


směs extraktů olejů ze sleďů, sardelí, makrel, sardinek a lososů; želatina, glycerol (E422)

Dávkování:
1 tobolka 1x denně. Skladování:
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Upozornění:
Obsah začněte užívat pouze z...

Podobné fráze: