Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Doplňky stravy  >  Naturalis Naturalis Hericium 100

Naturalis Naturalis Hericium 100 g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Hericium vyrůstá na odumírajících listnáčích celé severní polokoule. Z kuriózních třásnitých plodnic se po sběru vyrábí vysoce koncentrovaný prášek s až 50% obsahem polysacharidů, o které jde především. Na kilogram prášku padne cca 20 kg čerstvých hub. Dodáváme zabalený do kvalitních sáčků a praktických plechových dóz. Balíme v českém závodě pro balení bio potravin vybaveném všemi potřebnými cert...

Všechny nabídky pro Naturalis Naturalis Hericium 100 g

Popis Naturalis Naturalis Hericium 100 g

B1O.CZ píše:

Hericium Naturalis skvěle plní poptávku po kvalitní výživě. Své místo v tradiční čínské medicíně si vydobylo již před stovkami let. Západem však byly jeho účinky objeveny teprve nedávno.
Prášek z houby uctívané tradičními asijskými medicínami
Vysoce kvalitní extrakt s 50% koncentrací účinných látek
Cena jedné dávky pouze 4,09 Kč

MALL.CZ píše:

Hericium Naturalis je vysoce kvalitní extrakt z plodnice houby Hericium s 50% obsahem polysacharidů, což je jedna z nejvyšších hodnot vůbec. Obsah polysacharidů je s ohledem na kvalitu a účinnost hericia opravdu důležitou informací.

Pilulka.cz píše:

Hericium Naturalis - 100g Hericium je bohatým zdrojem minerálních látek jako draslíku, zinku či železa. Hericium je též celosvětově ceněno pro široké spektrum zdravotních účinků.V nější využití hericia ocení osoby potýkající se s ekzémem, alergiemi či akné. Celkový obsah polysacharidů je 50%, což Hericium Naturalis řadí mezi nejkvalitnější na světě!

Parametry Naturalis Naturalis Hericium 100 g

Výrobce Naturalis

Podobné produkty

Podobné fráze: