Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Doplňky stravy  >  Health Link Chlorella Japan + kolagen 750 tbl.

Health Link Chlorella Japan + kolagen 750 tbl.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sladkovodni řasa Chlorella vulgaris s přidaným kolagenem má detoxikační schopnosti, čistí zažívací ústrojí. Jednobuněčná mikroskopická řasa chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je totiž nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších výživných látek, které rozhodujícím způsobem prospívají našemu zdraví i vitalitě. Chlorella je jednou z nejstarších fo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Health Link Chlorella Japan + kolagen 750 tbl.

Popis Health Link Chlorella Japan + kolagen 750 tbl.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Japonská sladkovodní řasa Chlorella vulgaris obsahuje esenciální aminokyseliny a je bohatým zdrojem bílkovin a chlorofylu. Bílkoviny v Chlorelle podporují růst a udržení svalové hmoty a zdravých kostí.
Železo a vitamín B12 které jsou v Chlorelle obsažené podporují tvorbu červených krvinek, normální funkce imunitního systému a energetického metabolismu a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B12 také přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a k zachování normálního metabolismu homocysteinu. Vitamín B12 podporuje normální stav zraku, pokožky a sliznic, a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti, krvetvorbě a normální funkci imunitního systému.
Složení v 1 tabletě:
177,6 mg sladkovodní řasa Chlorella vulgaris, 20 mg rybí kolagen, 1 mg vitamin C – kyselina L- askorbová
Přídané látky:
fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý
Dávkování:
2× denně 6–10 tablet min. 15 minut před jídlem, zapít sklenicí vody.
Balení:
750 tablet - dávka až na 1,5 měsíce
Upozornění:
Jedná se o doplněk stravy, není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu, v uzavřeném obalu.
Země původu:
Japonsko

sLéky.cz píše:

Japonská sladkovodní řasa Chlorella vulgaris je bohatý komplex esenciálních aminokyselin, chlorofylu, řady minerálů a vitaminů, nenasycených mastných kyselin, karotenoidů a nukleových kyselin.

Awashop.cz píše:

Jednobuněčná sladkovodní mikroskopická řasa chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je totiž nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších výživných látek, které prospívají našemu zdraví i vitalitě. Chlorella je jednou z nejstarších forem rostlinného života na Zemi a obsahuje mnohonásobně více chlorofylu než ostatní zelené rostliny. Byla objevena již v roce 1890 holandským mikrobiologem M. W. Beijerinckem a je celosvětově známá pro své pozitivní účinky. Je ceněna především pro bohatý komplex živin, které zajišťují detoxikaci organismu, posílují imunitní systém, kompletní výživu a zdravý buněčný růst. Chlorella JAPAN – jednička z Japonska Chlorella je nejvíce konzumována v Japonsku, kde je nutričním doplňkem číslo jedna. Více než deset milionů Japonců ji užívá pravidelně. Japonsko je také jejím největším producentem. Chlorella Japan s kolagenem pochází z chráněné přírodní oblasti v souostroví Rjúkjú s čistým vzduchem a čistou vodou, bohatou na minerální látky. Tablety Chlorelly Japan s kolagenem obsahují pouze 100% řasu s vysokým obsahem chlorofylu a látky CGF. Pozitivní účinky Chlorelly Japan s kolagenem: Pomáhá z organismu odstraňovat těžké kovy, toxiny a další jedovaté látky. Regeneruje buňky. Čistí trávicí ústrojí, obnovuje zdravou střevní mikroflóru. Pomáhá neutralizovat škodlivé účinky volných radikálů. Podporuje celkovou regeneraci organismu, zvyšuje energii a vitalitu. Posilování imunitního systému. Vliv na tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Přispívá k zachování zdravé kůže a sliznic. Působí jako přírodní antioxidant. Klíčové složky: chlorofyl, růstový faktor CGF, vláknina, vitamin C a kolagen Balení: 750 tobolek, neobsahují plnidla, pojidla a jiné chemické látky. Dávkování: 2 × denně 6–10 tablet min. 15–20 minut před jídlem a zapít 200 ml vody. Země původu: Japonsko Ječmen | Chlorella | Spirulina | Zelené potraviny | Superpotraviny | Maca | Rakytník řešetlákový | Arónie | Hlíva ústřičná | CHIA semínka Zakupte pr...

Pilulka.cz píše:

Jednobuněčná mikroskopická řasa chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je totiž nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších výživných látek, které prospívají našemu zdraví i vitalitě. Jednobuněčná mikroskopická řasa chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je totiž nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších výživných látek, které prospívají našemu zdraví i vitalitě.

PegraStore píše:

Jednobuněčná mikroskopická řasa chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je totiž nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších výživných látek, které prospívají našemu zdraví i vitalitě. Pomáhá z organismu odstraňovat těžké kovy, toxiny a další jedovaté látky. Regeneruje buňky. Čistí trávicí ústrojí, obnovuje zdravou střevní mikroflóru.Pomáhá neutralizovat škodlivé účinky volných radikálů. Podporuje celkovou regeneraci organismu, zvyšuj

Parametry Health Link Chlorella Japan + kolagen 750 tbl.

Výrobce Health Link S.r.o.

Podobné produkty

Podobné fráze: