Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Doplňky stravy  >  Health Link Chlorella Japan + kolagen 250 tbl.

Health Link Chlorella Japan + kolagen 250 tbl.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sladkovodni řasa Chlorella vulgaris s přidaným kolagenem má detoxikační schopnosti. Jednobuněčná mikroskopická řasa chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je totiž nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších výživných látek, které rozhodujícím způsobem prospívají našemu zdraví i vitalitě. Chlorella je jednou z nejstarších forem rostlinného života ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Health Link Chlorella Japan + kolagen 250 tbl.

Popis Health Link Chlorella Japan + kolagen 250 tbl.

Bexpert.cz píše:

Japonská sladkovodní řasa Chlorella vulgaris obsahuje esenciální aminokyseliny a je bohatým zdrojem bílkovin a chlorofylu. Bílkoviny v Chlorelle podporují růst a udržení svalové hmoty a zdravých kostí.
Železo a vitamín B12, které jsou v Chlorelle obsažené podporují tvorbu červených krvinek, normální funkce imunitního systému a energetického metabolismu a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání. Je důležitou a nezbytnou součástí kostí, chrupavek, vazů, šlach a kůže. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu, pro normální funkci chrupavek, kostí, zubů a kůže. Podporuje funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
SLOŽENÍ
Sladkovodní řasa kyselina L-askorbová (1 mg), fosforečnan vápenatý (1 mg), oxid kremičitý (0,4 mg).
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

Výživové údaje
ve 100 g
ve 4 g
% DDD*

Energetická hodnota
1498,5kJ/357,9kcal
14,3 kcal/60kJ

Bílkoviny
58,9 g
2,4 g

Sacharidy
1,9 g
0,1 g

Tuky
10,6 g
0,4 g

Vitamín C
500,0 mg
20,0 mg
25

Železo
117,2 mg
4,7 mg
33,6

Vitamin B2
5,4 mg
0,22 mg
15,7

Vitamin B12
32,9 µg
1,3 µg
52

* DDD - % doporučené denní dávky ve 4 g
DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ A POUŽITÍ
2× denně 6–10 tablet min. 15 minut před jídlem, zapít sklenicí vody. Tablety Chlorelly Japan s kolagenem neobsahují plnidla, pojidla a jiné chemické látky.

Jedná se o doplněk stravy, není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.
Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

OSTATNÍ INFORMACE
Skladujte mim...

Bombastus.cz píše:

Nejbohatší přírodní zdroj chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších látek pro zdraví i vitalitu. Jednobuněčná mikroskopická řasa chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je totiž nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších výživných látek, které prospívají našemu zdraví i vitalitě. Chlorella je jednou z nejstarších forem rostlinného života na Zemi a obsahuje mnohonásobně více chlorofylu než ostatní zelené rostliny. Byla objevena již v&nbs

Lékárna.cz píše:

Japonská sladkovodní řasa Chlorella vulgaris je bohatý komplex esenciálních aminokyselin, chlorofylu, řady minerálů a vitaminů, nenasycených mastných kyselin, karotenoidů a nukleových kyselin. od výrobce HEALTH LINK v kategorii Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví | Léky, vitamíny a potravinové doplňky | Doplňky stravy dohledatelný pod kódem 198568 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

Pilulka.cz píše:

Jednobuněčná mikroskopická řasa Chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je totiž nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, minerálů, vitaminů a dalších výživných látek, které prospívají našemu zdraví i vitalitě.

Parametry Health Link Chlorella Japan + kolagen 250 tbl.

Výrobce Health Link S.r.o.

Podobné produkty

Podobné fráze: