Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Doplňky stravy  >  FINCLUB fin Ferrotabs 120 tbl.

FINCLUB fin Ferrotabs 120 tbl.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* pomáhá při chudokrevnosti * podporuje tvorbu červených krvinek * přispívá ke snížení hladiny histaminu a zmírňuje tak alergické reakce * snižuje riziko infekcí * pomáhá zlepšit chuť k jídlu * působí proti únavě * doporučuje se u potíží jako praskající koutky úst, afty, lámající se nehty Železo je důležité pro tvorbu červených krvinek, které rozvádějí kyslík do pracujících orgánů v těle. Na jeho...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro FINCLUB fin Ferrotabs 120 tbl.

Popis FINCLUB fin Ferrotabs 120 tbl.

Zdravi-global.cz píše:

Doplněk stravy. Ferrotabs obsahuje železo, zinek, měď a vitamín C. S nízkou hladinou železa se často setkáváme u žen, dospívajících dívek, sportovců nebo rekonvalescentů, přitom je tento prvek velmi důležitý - přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle. Dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální funkci imunitního systému.

Pro zdraví, krásu i domácnost píše:

S nízkou hladinou železa se často setkáváme u žen, dospívajících dívek, sportovců nebo rekonvalescentů, přitom je tento prvek velmi důležitý - ovlivňuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, podporuje přenos kyslíku v těle.

Parametry FINCLUB fin Ferrotabs 120 tbl.

Výrobce Finclub
Poče tablet 120
Druh Tabletky

Podobné produkty

Podobné fráze: