Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Doplňky stravy  >  Empower Supplements ES Bio Mladá pšenice 200

Empower Supplements ES Bio Mladá pšenice 200 g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mladá pšenice je svěží, zelený nápoj, který má příznivé působení na celý organismus. Obsahuje antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny, aktivní enzymy, bioflavonoidy, chlorofyl a jiné fytonutrienty. Zdraví prospěšné účinky mladé pšenice znali staří Egypťané a obyvatelé Mezopotámie již před 5000 lety. V západní civilizaci se začala masivně užívat v 60. letech minulého století a od...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Empower Supplements ES Bio Mladá pšenice 200 g

Popis Empower Supplements ES Bio Mladá pšenice 200 g

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Mladá pšenice Juice se vyrábí výhradně lisováním šťávy z výhonků mladé pšenice. Šťáva se za nízkých teplot suší technologií sprejování, čímž vzniká prášek bez jakýchkoliv chemických přísad.
Mladá pšenice je svěží, zelený nápoj, který má příznivé působení na celý organismus. Obsahuje antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny, aktivní enzymy, bioflavonoidy, chlorofyl a jiné fytonutrienty.
Zdraví prospěšné účinky mladé pšenice znali staří Egypťané a obyvatelé Mezopotámie již před 5000 lety. V západní civilizaci se začala masivně užívat v 60. letech minulého století a od té doby stále nabývá na popularitě.
Mladá pšenice obsahuje přírodní látky jako jsou vitamíny A, B1, B2, B5, B6 (přispívá k normální funkci imunitního systému, optimalizaci psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání), B12, C, E, K, niacin, biotin, kyselina listová, dále chlorofyl, z aminokyselin např.: Alanin, Methionin, Arginin, Fenylalanin, Prolin, Serin, Glycin, Treonin, Histidin, Tyrosin, Izoleucin, Valin, Leucin, Lyzin, Kyselina asparagová, Kyselina glutamová. Z minerálních látek např. mangan a měd přispívající k normálnímu energetickému metabolismu a jsou také významnými aktioxidanty, protože přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Mladá pšenice obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů, které:
působí proti únavě a vyčerpání,
napomáhají správnému fungováni imunity,
pečují o psychiku člověka.
Díky minimálnímu obsahu travní vlákniny je možné tento produkt užívat dlouhodobě. Mladá pšenice je chuťově neutrálnější a vyhovuje zpravidla i lidem, které ječmen svou chutí neoslovil.
Zajímá vás jak se Bio Mladá pšenice vyrábí?
Mladá pšenice juice se vyrábí výhradně lisováním šťávy z výhonků mladé pšenice, která se pěstuje v USA. Vytlačená šťáva se ihned suší technologií sprejování při maximální teplotě 31 °C, čímž vzniká 100% čistý a přírodní prášek bez jakýchkoliv chemických přísad.
Složení:
100%...

Pilulka.cz píše:

IMUNITA - VITALITA - RAW - VEGAN - OBRANYSCHOPNOST
BIO MLADÁ PŠENICE premium se vyrábí výhradně lisovaním šťávy z výhonků mladé pšenice, které se pěstují na západě USA. Šťáva se za nízkých teplot suší technologií sprejování, čímž vzniká prášek bez jakýchkoliv chemických přísad. Díky špičkové technologii zpracování (RAW kvalita) si sušená šťáva zachovává charakteristiku téměř jako čerstvě vylisovaná. Nízký obsah travní vlákniny umožňuje i dlouhodobé pravidelné užívání. BIO Mladá pšenice obsahuje přírodní látky jako vitamín B6, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Optimalizaci psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Minerální látky mangan a měď přispívají ke zrychlení našeho energetického metabolismu, snižují míru únavy a vyčerpání a jsou také významnými antioxidanty, protože přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Prozdravi.cz píše:

Mladá pšenice Juice se vyrábí výhradně lisováním šťávy z výhonků mladé pšenice. Šťáva se za nízkých teplot suší technologií sprejování, čímž vzniká prášek bez jakýchkoliv chemických přísad.

Parametry Empower Supplements ES Bio Mladá pšenice 200 g

Výrobce Empower Supplements

Podobné produkty

Podobné fráze: