Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Doplňky stravy  >  Empower Supplements ES Bio Mladá pšenice 200

Empower Supplements ES Bio Mladá pšenice 200 g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mladá pšenice je svěží, zelený nápoj, který má příznivé působení na celý organismus. Obsahuje antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny, aktivní enzymy, bioflavonoidy, chlorofyl a jiné fytonutrienty. Zdraví prospěšné účinky mladé pšenice znali staří Egypťané a obyvatelé Mezopotámie již před 5000 lety. V západní civilizaci se začala masivně užívat v 60. letech minulého století a od...

Všechny nabídky pro Empower Supplements ES Bio Mladá pšenice 200 g

Popis Empower Supplements ES Bio Mladá pšenice 200 g

Mladá pšenice je svěží, zelený nápoj, který má příznivé působení na celý organismus. Obsahuje antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny, aktivní enzymy, bioflavonoidy, chlorofyl a jiné fytonutrienty.
Zdraví prospěšné účinky mladé pšenice znali staří Egypťané a obyvatelé Mezopotámie již před 5000 lety. V západní civilizaci se začala masivně užívat v 60. letech minulého století a od té doby stále nabývá na popularitě.
Mladá pšenice obsahuje přírodní látky jako jsou vitamíny A, B1, B2, B5, B6 (přispívá k normální funkci imunitního systému, optimalizaci psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání), B12, C, E, K, niacin, biotin, kyselina listová, dále chlorofyl, z aminokyselin např.: Alanin, Methionin, Arginin, Fenylalanin, Prolin, Serin, Glycin, Treonin, Histidin, Tyrosin, Izoleucin, Valin, Leucin, Lyzin, Kyselina asparagová, Kyselina glutamová. Z minerálních látek např. mangan a měd přispívající k normálnímu energetickému metabolismu a jsou také významnými aktioxidanty, protože přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Mladá pšenice obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů, které:
* působí proti únavě a vyčerpání,
* napomáhají správnému fungováni imunity,
* pečují o psychiku člověka.
Díky minimálnímu obsahu travní vlákniny je možné tento produkt užívat dlouhodobě. Mladá pšenice je chuťově neutrálnější a vyhovuje zpravidla i lidem, které ječmen svou chutí neoslovil.
Zajímá vás jak se Bio Mladá pšenice vyrábí?
Mladá pšenice juice se vyrábí výhradně lisováním šťávy z výhonků mladé pšenice, která se pěstuje v USA. Vytlačená šťáva se ihned suší technologií sprejování při maximální teplotě 31 °C, čímž vzniká 100% čistý a přírodní prášek bez jakýchkoliv chemických přísad.
Složení:
100% extrakt z listů mladé pšenice v prášku
Nutriční hodnoty ve 100g / ve 3 g (% DDD* ):
Energie 330 kcal / 1290 kJ 9,9 kcal / 39 kJ
Bílkoviny 21 g 0.6 g
...

Parametry Empower Supplements ES Bio Mladá pšenice 200 g

Výrobce Empower Supplements

Podobné produkty

Podobné fráze: