Kde jsem: Katalog > Biomin Calcium s vitaminem C 60 kapslí

Biomin Calcium s vitaminem C 60 kapslí

Obrázek není k dispozici
Koupit za 135 Kč
Dostupnost: Skladem
135 Kč
Potravina pro zvláštní výživu - minerální vitaminový výživový doplněk. 1 tobolka obsahuje 200 mg vápníku, 60 mg vitaminu C a mikroelementy. Calcium s vitaminem C je ideální na doplnění denní potřeby vápníku a vitaminu C. Vitamin C chrání před stresem, podporuje hojení ran, urychluje regeneraci vaziva, podílí se na tvorbě kostí, kolagenu a chrupavek, má antioxidační účinky. Calcium s vitaminem C j...

Doporučujeme

Popis Biomin Calcium s vitaminem C 60 kapslí

Potravina pro zvláštní výživu - minerální vitaminový výživový doplněk. 1 tobolka obsahuje 200 mg vápníku, 60 mg vitaminu C a mikroelementy.
Calcium s vitaminem C je ideální na doplnění denní potřeby vápníku a vitaminu C. Vitamin C chrání před stresem, podporuje hojení ran, urychluje regeneraci vaziva, podílí se na tvorbě kostí, kolagenu a chrupavek, má antioxidační účinky. Calcium s vitaminem C je určeno pro všechny věkové kategorie, zvláště pro mládež v období intenzivního růstu, sportovce, lidi vyšších věkových skupin a ženy po menopauze. Je vhodný i pro nemocné cukrovkou.
Kombinace biogenního vápníku spolu s účinkem dalších faktorů vytváří jedinečné přednosti přípravku ve srovnání s přípravky vyrobenými zpracováním nerostů nebo chemickou cestou. Kromě kalcia obsahuje další důležité minerální prvky fosfor, magnesium, zinek, mangan, lithium, selen, stroncium v přirozených biochemických vazbách a další biologicky aktivní faktory potřebné k optimální tvorbě chrupavky a růstu kostní hmoty.
Užití: Při nedostatku vápníku v organismu, při rekonvalescenci, při úrazech.
Dávkování: 2-3x denně 1 tobolku zapít tekutinou.
Účinné látky
Calcium carbonicum biologického původu
Vitamin C

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Podobné fráze: