Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Doplňky stravy  >  BIOMIN CALCIUM NEO s vit. D cps.90 Biomi

BIOMIN CALCIUM NEO s vit. D cps.90 Biomin

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Zabezpečí zvýšenou potřebu vápníku pro: těhotné a kojící ženy, ženy v menopauze, postmenopauzální ženy, ženy a muže vyšších věkových skupin, pro děti a dospívající v období intezivního rustů, osoby s nedostateč

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BIOMIN CALCIUM NEO s vit. D cps.90 Biomin

Popis BIOMIN CALCIUM NEO s vit. D cps.90 Biomin

Prozdravi.cz píše:

Doplněk stravy je vhodný hlavně pro: těhotné a kojící ženy - ženy v menopauze - postmenopauzální ženy - žeby a muže vyšších věkových skupin - děti od 3 let a dospívající osby s nedostatečným příjmem vápníku ve stravě.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Zabezpečí zvýšenou potřebu vápníku pro: těhotné a kojící ženy, ženy v menopauze, postmenopauzální ženy, ženy a muže vyšších věkových skupin, pro děti a dospívající v období intezivního růstů, osoby s nedostatečným příjmem vápníku ve stravě.
Příznivě ovlivňuje kvalitu kostí a tvorby kostní hmoty, příznivě působí při hojení zlomenin, pomáhá zvládat problémy s páteří a končetinami.
Zabezpečí zvýšenou potřebu vápníku pro:
těhotné a kojící ženy
ženy v menopauze
postmenopauzální ženy
ženy a muže vyšších věkových skupin
Calcium s vitaminem D je vhodné také pro děti a dospívající v období intenzivního růstu, dále pro osoby s nedostatečným příjmem vápníku ve stravě, osoby s nedostatečnou fyzickou aktivitou a sedavým způsobem života, kuřáky a osoby nadměrně konzumující kávu a alkohol
Užití: Pomáhá udržovat kosti a zuby pevné, pomáhá udržovat správnou funkci nervů a svalů, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a přispívá ke kontrole hmotnosti.
Dávkování: 1 až 2 krát denně 1 tobolku zapít tekutinou. Nepřekračujte výrobcem doporučené denní dávkování.
Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Parametry BIOMIN CALCIUM NEO s vit. D cps.90 Biomin

Výrobce Biomin
Poče tablet 90
Druh Kapsle

Podobné produkty

Podobné fráze: