Kde jsem: Katalog > EQUISTRO TRIFORCE 600g

EQUISTRO TRIFORCE 600g

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 299 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
1 299 Kč
Equistro Triforce Doplňkové krmivo pro koně. Vysoká koncentrace vitaminu C a E spolu se selenem chrání svalové buňky a kloubní tkáň před poškozením volnými radikály. Aminokyseliny (lyzin a methionin) dodávají stavební látky pro kosterní svalstvo. Teprve optimální ochrana buněk během vysoké zátěže (výkonu) umožňuje dostatečný přísun kyslíku (okysličení buněčných membrán svalů) ...

Doporučujeme

Doprava: 89 Kč
= 1 388 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis EQUISTRO TRIFORCE 600g

Equistro Triforce

Doplňkové krmivo pro koně.

Vysoká koncentrace vitaminu C a E spolu se selenem chrání svalové buňky a kloubní tkáň před poškozením volnými radikály.


Aminokyseliny (lyzin a methionin) dodávají stavební látky pro kosterní svalstvo. Teprve optimální ochrana buněk během vysoké zátěže (výkonu) umožňuje dostatečný přísun kyslíku (okysličení buněčných membrán svalů) a uvolňování energie ve svalových buňkách a v pojivové tkáni. Tím je dán předpoklad pro účinnou látkovou výměnu ve svalech a kloubech, to vše se pozitivně odráží ve vyrovnanosti, pružnosti, kondici a lepší ovladatelnosti ko­ně.

Equistro Triforce obsahuje selen a vysoce účinné vitamíny E, C (Triforce-C).Triforce C je nový typ vitamínu C, který je nově navázán na speciální minerální látky a vykazuje díky tomu vysokou snášenlivost a zlepšenou buněčnou aktivitu. Spolu s lyzinem a methioninem optimálně reguluje a stabilizuje metabolismus ve svalech a kloubech.

Stabilizuje a posiluje také imunní systém.

Složení Equistro Triforce

Dextróza 30%, pšeničná mouka 25%

Analytické složky Equistro Triforce

Dusíkaté látky 3 %, popel 15 %, popel nerozpustný v HCl 8%, voda 7 %, tuk 12 %, vláknina 0,3 %.

Doplňkové látky (v 1 kg) Equistro Triforce

Vitamin C 150 000 mg, vitamin E (tokoferolacetát) 110 000 mg, selen (Se – jako selenan sodný) 25 mg, DL-methionin 3 200mg, L – lysin 740 mg

Dávkování Equistro Triforce

hříbě / pony 10 g = 1/2 odměrky denně

kůň 20 g = 1 odměrka denně

Podávání Equistro Triforce

S malým množstvím krmiva nebo v pitné vodě.

Po použití vždy pečlivě uzavřít....

Podobné fráze: