Kde jsem: Katalog > iTrainer W227B Balení: Pro 3 psy

iTrainer W227B Balení: Pro 3 psy

Obrázek není k dispozici
Koupit za 5 570 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů
5 570 Kč
O ohradníku Elektronický ohradník iTrainer W227B je základní zařízení se standardními vlastnostmi. Na základně se nastavuje celková vzdálenost, která je od 30cm do 4m. Dále se ze základny nabíjí přijímač (USB konektor), lze jej taktéž nabíjet z libovolného USB zdroje (5V). Přijímač nemá nastavení síly impulzu, je přednastavená a vhodná pro menší a střední plemena. Zařízení je vhodné pro citlivějš...

Doporučujeme

Doprava: 45 Kč
= 5 615 Kč
Do 10 dnů
Do obchodu

Popis iTrainer W227B Balení: Pro 3 psy

O ohradníku
Elektronický ohradník iTrainer W227B je základní zařízení se standardními vlastnostmi. Na základně se nastavuje celková vzdálenost, která je od 30cm do 4m. Dále se ze základny nabíjí přijímač (USB konektor), lze jej taktéž nabíjet z libovolného USB zdroje (5V). Přijímač nemá nastavení síly impulzu, je přednastavená a vhodná pro menší a střední plemena. Zařízení je vhodné pro citlivější plemena.
Neviditelný plot W227B je vhodný pro plemena od 3,6kg. Maximální váha není omezena, ale podmínkou je citlivější plemeno.
Nastavení zón
iTrainer W227B disponuje funkcemi zvuk a impuls. Zvuk je vydáván několik vteřin před započetím impulzu. Korekční zóna je nastavitelná od 30cm do 4m v závislosti na typu instalace a délce drátu.
Typ korekce
iTrainer W227B nemá nastavitelnou sílu impulzu. Je vhodný spíše pro menší a střední plemena do váhy 20kg. Výjimkou jsou citlivější plemena, např. labrador.
Drát v balení
Základní balení elektronického ohradníku iTrainer W227B obsahuje 300 metrů drátu (nicméně velmi slabého - doporučujeme povrchovou instalaci), což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej snadno napojit až do vzdálenosti 600 metrů.
Baterie a nabíjení
Přijímač u iTrainer W227B je napájen Li-ion akumulátorem, který snadno dobijete přiloženým USB kabelem. Doba nabíjení je cca 2 hodiny, výdrž na jedno nabití 3-7 dní. Má LED indikaci o stavu baterie. Základna je napájena ze sítě. Lze dokoupit záložní zdroj s akumulátorem pro provoz při výpadku proudu, nebo při nedostupnosti síťového zdroje.
Vodotěsnost
iTrainer W227B disponuje voděodolným přijímačem, který je vhodný při použití i v silném dešti a vlhkém prostředí. Nedoporučujeme ponoření pod vodu, ale krátkodobě by nemělo dojít k poškození.
Počet psů
iTrainer W227B je možné použít pro neomezený počet psů. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit.
Délka obojku
iTrainer W...

Podobné fráze: