Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Doplňky pro psy  >  BEAPHAR Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml

BEAPHAR Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Velmi účinný neutralizér zápachu zůstávajícího po psech a kočkách v rozprašovači. Použití: aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa, nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín. Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml (244-13050) * Typ výrobku: Spreje, odpuzovače

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BEAPHAR Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml

Popis BEAPHAR Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml

KASA.cz píše:

Beaphar Odstraňovač zápachu pohlcuje nepříjemné pachy způsobené zvířaty (typický psí zápach, zápach z výkalů, atd.).
Obsahuje bakterie, které pohlcují nepříjemně zapáchající enzymy a provoní ošetřované místo.
Použití:
Aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa, nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín.

PETHOME.cz píše:

Velmi účinný neutralizér zápachu zůstávajícího po psech a kočkách v rozprašovači. Působí na základě užitečných mikroorganismů, které se aktivují při styku s nečistotou. Vhodné na skvrny od moči, výkalů ale také skvrny od kávy, červeného vína, krve, trávy atd.Použití: aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa, nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín.

Frodex-krmiva a chovatelské potřeby píše:

Velmi účinný neutralizér zápachu zůstávajícího po psech a kočkách a dalších domácích zvířatech v rozprašovači. Aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa. Nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín. Působí na základě užitečných mikroorganismů, zápach je odstraněn a ne jen překryt. Lze použít na látky, koberce, proutěné koše, kočičí toalety, kočičí odpočívadla atd.

PETS.CZ píše:

Velmi účinný neutralizér zápachu zůstávajícího po psech a kočkách v rozprašovači.PRYČ SE ZÁPACHEMBeaphar odstraňovač zápachu začne pracovat okamžitě při kontaktu s nepříjemným pachem. Bakterie jsou aktivovány a začnou pracovat na zápachu který pohltí.Použití: aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa, nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín.

Parametry BEAPHAR Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml

Výrobce Beaphar

Podobné produkty

Podobné fráze: