Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Hračky pro holky  >  Doplňky pro panenky  >  Mattel Barbie Dream Camper karavan snů

Mattel Barbie Dream Camper karavan snů

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 234 Kč
Porovnat 7 obchodů
Vydej se na cesty s Barbie a jejím parádním karavanem a zažijte spolu úžasná dobrodružství! Tento luxusní obytný vůz v sobě ukrývá víc, než by se mohlo na první pohled zdát. V jednu chvíli je to parádní velký automobil, ale jakmile ho rozložíš, zjistíš, že v sobě ukrývá kempovací sadu s místností, ve které mohou přespat panenka Barbie i všechny její sestry (panenky se prodávají samostatně). Karav...

Všechny nabídky pro Mattel Barbie Dream Camper karavan snů

Popis Mattel Barbie Dream Camper karavan snů

SkveleCeny.cz píše:

Svět plný zábavy, radosti a snů. Báječné kempingové auto nabízí vše, co malí dobrodruzi potřebují na své cestě kolem světa. Plně vybavený karavan, jeho pojízdná kola a maximálně bohatou výbavu vaše děti jistě ocení. Stačí stisknout jedno tlačítko a obytný vůz je připraven na bydlení. Užijte si vodní dobrodružství v bazénu plném vody, uvařte si oběd v dokonale vybavené kuchyni nebo si uspořádejte piknik s přáteli pod širým nebem. Fantazii se meze nekladou! A poté stačí auto zase jednoduše sbalit a můžete vyrazit na další cestu.

Bambule Království hraček píše:

Vydej se vstříc novým zážitkům v tomto luxusním Barbie® karavanu, který v sobě ukrývá víc, než by se mohlo na první pohled zdát! Odklop přední část karavanu a odhal sedačky pro 4 panenky. Mrkni pod zadní sedačku a objevíš loď jako stvořenou pro rybaření. Když je čas se utábořit, odklop boky karavanu a proměň jej v kempovací herní set. Užij si spoustu zábavy u bazénu, uvař něco dobrého v kuchyňce nebo si odpočiň v útulném obýváku. Nechybí samozřejmě ani vybavená koupelna. V každé části karavanu se ukrývá tolik příběhů! Po dlouhém dni plném hraní připrav pro své panenky spaní na střeše karavanu, kde mohou sledovat hvězdy. Když je čas vyrazit za dalšími dobrodružstvími, jednoduše vše slož zpět do karavanu a nová vzrušující cesta může začít.

4kids píše:

Luxusním Barbie® karavan nabízí holčičkám hru na výjezd do přírody. 
Skladba a funkčnost:

v přední části karavanu jsou sedačky pro 4 panenky
pod zadní sedačkou je loď pro rybaření, boky karavanu jsou odklopné pro kempování
k dispozici je kuchyň, útulný obývák, vybavená koupelna, bazén
možnost spaní na střeše karavanu

Upozornění:

nejsou obsahem balení

Kupte holčičkám karavan pro panenku Barbie!
Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: plast

Hawaj.cz píše:

Barbie Dream camper Karavan snů

Vydej se na cesty s Barbie a jejím parádním karavanem a zažijte spolu úžasná dobrodružství!
Tento luxusní obytný vůz v sobě ukrývá víc, než by se mohlo na první pohled zdát. V jednu chvíli je to parádní velký automobil, ale jakmile ho rozložíš, zjistíš, že v sobě ukrývá kempovací sadu s místností, ve které mohou přespat panenka Barbie i všechny její sestry (panenky se prodávají samostatně).
Karavan byl navržen v charakteristické růžové barvě a kromě zcela pojízdných kol v sobě ukrývá ještě mnohem více!
Stiskni tlačítko na střeše vozidla a aktivuj magické funkce:


- Boční strana a střecha karavanu se odklopí a přední i zadní část karavanu roztáhne a vznikne tak více než 80 centimetrů herního prostoru!

- Z boční části karavanu se stane parádní bazén se skluzavkou a rozkládacími schůdky. Naplň ho vodou a vodní zábava může začít!

- Užij si večeři pod širým nebem díky jídelnímu stolečku a předním sedadlům, ze kterých se snadno stanou dvě židličky.

- V zadní části karavanu na tebe čeká šatní skříň a koupelna s umyvadlem, sprchou a toaletou.

- Z druhé strany také kuchyňka se dřezem a ledničkou.

- Nebo se posaďte k ohništi a užijte si večer s přáteli s opékáním marshmallow bonbónů.

- Když je čas spát, ulož své čtyři panenky do dvou houpacích sítí a do prostoru na spaní, aby si užily ničím nerušené sladké sny.

- A když přijde ráno je na čase vyrazit, slož karavan zpět do původní podoby a vydej se vstříc dalšímu dobrodružství.

Díky parádním detailům jako jsou růžová kola, otočný volant, stříbrné detaily, pestrobarevné rychlé pruhy a otevřená okénka bude kempování ještě větší zábava. Malé dobrodružky si zamilují možnost, vydat se s Barbie a jejím karavanem za dobrodružstvím a nechat své představivosti volný průběh, protože s panenkou Barbie mohou být vším, čím jen budou...

Parametry Mattel Barbie Dream Camper karavan snů

Výrobce Mattel

Podobné produkty

Podobné fráze: