Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Krmivo pro psy  >  Doplňky krmiva pro psy  >  Energy Cytovet 90 kapslí

Energy Cytovet 90 kapslí

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Bioinformační regenerační přípravek s výjimečnými detoxikačními schopnostmi. Obsahuje vysokomolekulární huminové kyseliny, kyselinu jantarovou a silymarin. Vhodně působí při neutralizaci nebo odstranění toxinů ze zažívacího traktu a přilehlých tkání. Pozitivní vliv lze očekávat i při onemocněních pohybového aparátu, při artrózách a degeneraci kostí a kloubů. * nejuniverzálnější prepar...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Energy Cytovet 90 kapslí

Popis Energy Cytovet 90 kapslí

Bioinformační regenerační přípravek s výjimečnými detoxikačními schopnostmi. Obsahuje vysokomolekulární huminové kyseliny, kyselinu jantarovou a silymarin. Vhodně působí při neutralizaci nebo odstranění toxinů ze zažívacího traktu a přilehlých tkání. Pozitivní vliv lze očekávat i při onemocněních pohybového aparátu, při artrózách a degeneraci kostí a kloubů.
* nejuniverzálnější preparát vhodný bez výjimky pro všechny druhy zvířat
* odstraňují toxiny nejen ze zažívacího traktu, ale i z tkání těla
* je vhodným doplňkem pro kterýkoli jiný uvedený preparát
* zpomaluje růst nádoru a brání jeho metastazování
Je to nejuniverzálnější preparát vhodný bez výjimky pro všechny druhy zvířat.
Obsažené humáty se svým chelatačním (vychytávacím) účinkem odstraňují toxiny nejen ze zažívacího traktu, ale i z tkání těla. Vazba humátů na povrchové struktury virů a bakterií znemožňuje jejich množení a parazitování. Cytovet má celkově očistné účinky.
Je vhodným doplňkem pro kterýkoli jiný uvedený preparát a bývá používán jako první volba ve všech případech jakéhokoli postižení organismu.
Humát se váže i na růstové faktory, kterými si zhoubné nádory připravují tkáň hostitele pro další prorůstání. Proto vykazuje do značné míry účinky protinádorové. Zpomaluje růst nádoru a brání jeho metastazování, čímž organismus získává čas pro úplnou regeneraci vhodně kombinovaným dalším preparátem, nejčastěji to bývá Korovet nebo Gynevet.
 
Cytovet můžeme podávat v tobolkách, rozpuštěný ve vodě anebo pro vodní organismy můžeme připravit lázeň. Lze ho aplikovat ve formě prášku do těžko se hojících infikovaných ran spolu s Imuvetem.
Složení: Humát draselný (492,8 mg v jedné kapsli), želatina, silymarin (55 mg v jedné kapsli), kyselina jantarová (2,2 mg v jedné kapsli).
 
Doporučené dávkování:
Pro zvířata do 1 kg hmotnosti: rozpustit obsah tobolky v 10 ml vody a podávat 1 kapku ředěného ...

Parametry Energy Cytovet 90 kapslí

Výrobce Energy

Podobné produkty

Podobné fráze: