Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Doplňky k fitness  >  MASTERJUMP 457 cm s ochranou sítí

MASTERJUMP 457 cm s ochranou sítí

Načítám galerii...
Předchozí
Další
<br><br><a href="http://www.123shop.cz/m/master/"><img src="http://img.123shop.cz/gimg/loga/mastersport.png" style="float: left; margin- right: 10px; margin-bottom: 3px; margin-top: 3px; border: 0px none;"></a><br><br><br><br> <p>Nový model trampolíny MASTERJUMP se zdokonaleným uchycením ochranného límce s protahovacím okem aby bylo zamezeno vytrhávání připevňovacích gumiček. Speciální informati...

Všechny nabídky pro MASTERJUMP 457 cm s ochranou sítí

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis MASTERJUMP 457 cm s ochranou sítí

Nový model trampolíny MASTERJUMP se zdokonaleným uchycením ochranného límce s protahovacím okem aby bylo zamezeno vytrhávání připevňovacích gumiček. Speciální informativní, ale zároveň zábavný potisk tohoto límce. Ochranná síť nově s šesti přezkami pro bezpečné uzavření skákacího prostoru. Tyto přezky jsou bezpečnější a pevnější i při špatném zacházení proti klasickému zipu. Dále zůstává samostatná konstrukce sítě s připevněním na objímky, která nijak neoslabuje nebo nezatěžuje rám trampolíny. Navíc na trampolíně mohou skákat i senioři, jde o vhodnou pohybovou aktivitu i pro osoby se sníženou pohyblivostí. Bavíte se, sportujete a zároveň se staráte o lepší zdraví vašeho těla. Díky skákání na trampolíně si vylepšíte oběhový systém, imunitu těla, získáte hodně optimistické nálady a přitom nezatěžujete páteř ani klouby.A ještě k tomu shodíte nadbytečné kilogramy, vyplaví se vám z těla toxiny, okysličíte mozek.
Trampolíny MasterJump jsou vyvinuté v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami, navíc se zaměřením na vysokou kvalitu a precizní zpracování všech komponentů. Konstrukce i akční odrazová plocha trampolíny jsou vyrobeny z předem testovaných materiálů vysoké kvality. Trampolíny jsou proto špičkou ve svém oboru. Díky důmyslně navržené konstrukci s mnoha bezpečnostními prvky, maximálně pružné a odolné odrazové ploše a důrazu kladenému na maximální bezpečnost a užitnou hodnotu.
Nekorodující galvanizované pružiny s technologií, odolná konstrukce a akční plocha s vysokým odrazem vyvinutá v USA jsou vlastnosti, které řadí tento trampolínový set mezi opravdovou elitu. Trampolína MusterJump je určená pro exteriérové i interiérové využití. Obsahuje i ochrannou síť včetně konstrukce zajišťující bezpečnost akční plochy.
Technický popis:
Hi-Ten galvanizovaná konstrukce s maximální odolností proti korozi
4 široké stojné dvojnohy zajišťují dokonalou stabilitu trampolíny
obvodový ochranný polštář: PVC + 17 mm pěny se zdokonaleným uchy...

Parametry MASTERJUMP 457 cm s ochranou sítí

Výrobce Master Jump

Podobné produkty

Podobné fráze: