Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Doplňky k fitness  >  INSPORTLINE Froggy Pro 305 cm

INSPORTLINE Froggy Pro 305 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 290 Kč
<br><br><a href="http://www.123shop.cz/m/insportline/"><img src="http://img.123shop.cz/gimg/Novinky/logo-insportline.gif" hspace="10" border="0" align="left" width=150 height= 45></a> <br><br><br><p>Jedna z nejoblíbenějších trampolín na trhu, vhodná pro exteriérové využití.<br> Skvělá zábava nejen pro vaše děti, ale i pro vás.<br><br> Navíc na trampolíně mohou skákat i senioři, jde o vhodnou poh...

Všechny nabídky pro INSPORTLINE Froggy Pro 305 cm

Popis INSPORTLINE Froggy Pro 305 cm

Jedna z nejoblíbenějších trampolín na trhu, vhodná pro exteriérové využití. Skvělá zábava nejen pro vaše děti, ale i pro vás. Navíc na trampolíně mohou skákat i senioři, jde o vhodnou pohybovou aktivitu i pro osoby se sníženou pohyblivostí. Bavíte se, sportujete a zároveň se staráte o lepší zdraví vašeho těla. Díky skákání na trampolíně si vylepšíte oběhový systém, imunitu těla, získáte hodně optimistické nálady a přitom nezatěžujete páteř ani klouby.A ještě k tomu shodíte nadbytečné kilogramy, vyplaví se vám z těla toxiny, okysličíte mozek.
Trampolíny Froggy Pro jsou vyvinuté v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami, navíc se zaměřením na vysokou kvalitu a precizní zpracování všech komponentů. Konstrukce i akční odrazová plocha trampolíny jsou vyrobeny z předem testovaných materiálů vysoké kvality. Trampolíny inSPORTline jsou proto špičkou ve svém oboru. Díky důmyslně navržené konstrukci s mnoha bezpečnostními prvky, maximálně pružné a odolné odrazové ploše a důrazu kladenému na maximální bezpečnost a užitnou hodnotu splňuje tato trampolína přísné bezpečnostní normy EN-71 německé zkušebny TÜV NORD a ASTM Internacional. Nekorodující galvanizované pružiny s technologií Super-High, odolná konstrukce Heavy-Duty a akční plocha s vysokým odrazem vyvinutá v USA jsou vlastnosti, které řadí tento trampolínový set mezi opravdovou elitu. Trampolína Froggy Pro je určená pro exteriérové i interiérové využití. Obsahuje i ochrannou síť včetně konstrukce zajišťující bezpečnost akční plochy.
Technický popis:
Hi-Ten galvanizovaná konstrukce s maximální odolností proti korozi
3 široké stojné dvojnohy zajišťují dokonalou stabilitu trampolíny
zesílený obvodový ochranný polštář s dlouhou životností
54 galvanizovaných vysoce odolných pružin
výška trampolíny 68 cm
průměr trampolíny 305 cm
nosnost trampolíny 130 kg
schůdky jsou součástí setu
Odrazová plocha:
akční plocha s vysokým odrazem
odolná proti U...

Parametry INSPORTLINE Froggy Pro 305 cm

Výrobce Insportline

Podobné produkty

Podobné fráze: