Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Doplňky k fitness  >  Insportline Froggy 244 cm

Insportline Froggy 244 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Trampolínový set inSPORTline 244 cm Froggy Vám doručíme včetně schůdků a ochranné sítě. Trampolínové sety Froggy jsou v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami. Komfort zaručí nekorodující galvanizované pružiny s technologií Super-High, odolná konstrukce Heavy-Duty a ch tyčí upevněných ke konstrukci trampolíny * vstupní otvor je zajištěn zipem a pojistkou proti vypadnutí z akčního prostor...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Insportline Froggy 244 cm

Popis Insportline Froggy 244 cm

Insportline.cz píše:

Skákací plocha k trampolíně inSPORTline Froggy PRO 244 cm je vhodným doplňkem v případech, kdy dojde k násilnému poškození či protržení Vaší původní doskokové plochy.
Technický popis:
skvělé pružící vlastnosti s vysokým odrazem
vhodné pro trampolínu inSPORTline Froggy PRO 244 cm a další trampolíny o stejném rozměru konstrukce
odolná proti UV záření
počet ok pro uchycení pružin: 48
průměr samotné plochy: cca 204 cm
materiál: vysokozátěžový voděodolný polypropylen
ilustrační foto

LYPO.CZ píše:

inSPORTline ochranná siť na trampolínu 244 cm Zelená nakupujte v sekci Trampolíny. Další Fitness & SPA značky inSPORTline nakupujte výhodně na lypo.cz.
Ochranná síť pro trampolínu inSPORTline Froggy PRO 244 cm je náhradní samostatná síť vhodná v případech, kdy dojde k poškození či protržení původní ochranné sítě, díky které nemusíte kupovat celou síť včetně stojné konstrukce, ale můžete pořídit pouze tuto samostatnou síť. Síť snadno nasadíte na původní konstrukci, díky které zajistíte maximální bezpečnost při užívání trampolíny.

Ochranná síť pro trampolínu inSPORTline Froggy PRO o průměru 244 cm je odolná síť zabraňující pádům mimo akční odrazovou plochu trampolíny a chrání uživatele před možným úrazem. Vstupní otvor sítě je opatřen zipem, který umožní úplné uzavření akčního prostoru trampolíny. Díky propracovanému technickému provedení a vysoce kvalitním materiálům, splňuje bezpečnostní síť normy EN-71 německé zkušebny TÜV NORD a ASTM Internacional. Síť je odolná proti vlhkosti a UV záření a proto je vhodná pro exteriérové využití.


Technický popis:
- extrémně pevná a odolná ochranná síť
- odolná proti vlhkosti a UV záření
- výška sítě: 170 cm
- průměr sítě: 244 cm
- instalace na 6 hlavních stojných tyčí po původní poškozené síti
- vstupní otvor je zajištěn zipem a pojistkou pro úplné uzavření akčního prostoru trampolíny
- snadná a rychlá montáž
- vysoká kvalita s dlouhou životností

Patro.cz píše:

Ochranná síť pro trampolínu inSPORTline Froggy PRO 244
cm je náhradní samostatná síť vhodná v případech, kdy
dojde k poškození či protržení původní ochranné sítě, díky které
nemusíte kupovat celou síť včetně stojné konstrukce, ale můžete
pořídit pouze

KBsport.cz píše:

Trampolínový set inSPORTline 244 cm Froggy PRO je dodáván včetně ochranné sítě a schůdků. Trampolínové sety Froggy jsou nejnovější generací trampolín inSPORTline a jsou vyvinuté v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami, navíc se zaměřením na vysokou kvalitu a precizní zpracování všech komponentů. Konstrukce i akční odrazová plocha trampolíny jsou vyrobeny z předem testovaných materiálů vysoké kvality a trampolíny inSPORTline jsou proto špičkou ve svém oboru. Díky důmyslně navržené konstrukci s mnoha bezpečnostními prvky, maximálně pružné a odolné odrazové ploše a důrazu kladenému na maximální bezpečnost a užitnou hodnotu splňuje tato trampolína přísné bezpečnostní normy EN-71 německé zkušebny TÜV NORD a ASTM Internacional. Nekorodující pozinkované pružiny s technologií Super-High, odolná konstrukce Heavy-Duty a akční plocha s vysokým odrazem vyvinutá v USA jsou vlastnosti, které řadí trampolínový set mezi opravdovou elitu. Trampolínový set inSPORTline Froggy PRO 244 cm je určený pro exteriérové i interiérové využití. Set Froggy PRO 244 cm dále obsahuje ochrannou síť včetně konstrukce zajišťující bezpečnost akční plochy. Trampolíny značky inSPORTline prodávané po celém světě Vám zajistí nejvyšší bezpečnost a kvalitu. Po dlouholetých zkušenostech s prodejem trampolín vybíráme ty nejkvalitnější materiály odolávající dlouhodobě extrémním podmínkám a našim zákazníkům tak nabízíme maximální užitnou hodnotu. podrobného rádce. Technický popis: - Hi-Ten galvanizovaná konstrukce s maximální odolností proti korozi - 3 široké stojné dvojnožky zajišťují dokonalou stabilitu trampolíny - zesílený obvodový ochranný polštář s dlouhou životností - galvanizované, pozinkované, vysoce odolné pružiny - výška trampolíny: 68 cm - průměr trampolíny: 244 cm - nosnost trampolíny: 100 kg - schůdky jsou součástí setu - délka schůdků: 76 cm - průměr rámových a nožních trubek: 38 mm - síla materiálu rámových a nožních trubek: 1,2 mm - počet pružin: 48 - rozměr pružin: 140x3 mm ...

Parametry Insportline Froggy 244 cm

Výrobce Insportline

Podobné produkty

Podobné fráze: