Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Doplňky k fitness  >  GARMIN Forerunner 735XT

GARMIN Forerunner 735XT

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 890 Kč
Porovnat 10 obchodů
GARMIN - Forerunner 735XT černá - Nové GPS hodinky Garmin Forerunner 735XT jsou určené především pro příznivce triatlonu a všestranné vytrvalostní sportovce. Jsou výjimečné nejen nabídkou funkcí, ale především svou hmotností a rozměry. Jsou výjimečné nejen nabídkou funkcí, ale především svou hmotností a rozměry. Zatímco současné triatlonové speciály se dosud vždy hodily spíše pro urostlejší sport...

Všechny nabídky pro GARMIN Forerunner 735XT

Popis GARMIN Forerunner 735XT

CZC.cz píše:

Hodinky Garmin, displej 3,1 cm s rozlišením 215 x 180 px barevný displej, multisport, navigace po trase, GLONASS, tréninkové plány, běžecké a pro triatlon, plavecký trénink, kompatibilní s pásy HRM-Tri/Swim, VO2 Max, optické měření na zápěstí, Connect IQ, smart notifikace., Výdrž 11 dní, 14 hodin, ANT+, Bluetooth, USB.

Digiboss.cz píše:

Chytré multisportovní hodinky Forerunner 735XT značky Garmin v černé barvě s vestavěným optickým snímačem tepu nadchnou všechny milovníky triatlonu a všestranné vytrvalostní sportovce.
Na rozdíl od konkurenčních výrobků sedí i menším zápěstím, potěší vás také nízká hmotnost a kompaktní rozměry. Vestavěný snímač srdečního tepu měří hodnoty přímo z vaší ruky.
Běh
Nemusíte rovnou vyznávat triatlon, díky kombinaci vlastností tyto hodinky splní i požadavky dílčích disciplín.
Můžete tak využít podrobné vyhodnocení běžecké techniky, včetně měření "Running Dynamics" statistik (měření doby kontaktu nohy se zemí, výška odrazu, měření délky kroku, měření podílu levé / pravé nohy na běžeckém výkonu, stanovení laktátového práhu, určení běžeckého VO2Max, statický test kondice / přetrénování (stress score), test kondice v prvních minutách tréninku, výpočet doporučené doby odpočinku) a další funkce.
Kolo
Hodinky podporují cyklistické snímače rychlosti / kadence, wattmetrů, včetně Garmin Vector2, také výpočet cyklistického VO2Max. Podporují cyklistický radar Garmin Varia a také cyklistický head-up displej Garmin Varia Vision. Při připojení snímače rychlosti poskytnou hodinky měření indoor cyklistického tréninku.
Upozornění: neobsahuje vestavěný barometrický výškoměr, ale výšková data počítá pomocí GPS a po přehrání záznamu tréninku do deníku Garmin Connect poskytne výškový profil a statistiku získaných / ztracených výškových metrů. Tento nedostatek kompenzuje samostatnou stránkou s kompasem.
Plavání
Hodinky podporují plavání v krytém bazénu i v přírodě. Samozřejmě měří srdeční tep pomocí plaveckých hrudních snímačů HRM Swim a HRM Tri. Při plavání v bazénu hodinky automaticky rozeznají plavecký způsob, změří tempo, počet bazénů, uplavanou vzdálenost, spočítají počet záběrů ruky a vyhodnotí efektivitu plavání SWOLF.
Triatlon a další sporty
Všechny disciplíny umí hodinky spojit v triatlon. Při závodě pak zobrazují cel...

EuroKing píše:

Produktové vlastnosti Wearables:
Feature1: gps
Feature2: bluetooth
Feature3: herzfrequenzmessung
Feature4: schlafueberwachung
Feature5: schrittzaehler
Feature6: kalorienverbrauchsmessung
Feature7: smart-notifications
Kompatibilita:
Kompatibilní s: Android / iOS
Vybavení:
Oblast použití: Multisport
Smart Notifications: ano
Tréninkové funkce:
Měření srdeční frekvence: ano
Měření vzdálenosti: ano
Měření rychlosti: volitelný
Měření kadence: volitelný
Krokoměr: ano
Měření kalorií: ano
Monitorování spánku / záznam: ano
Rozpoznání plaveckého stylu: ano
Funkce hodinek:
Zobrazení času: ano
Zobrazení datumu a dne v týdnu: ano
Funkce buzení: ano
Mapy:
Integrovaná základní mapa: ne
Displej:
Barevný displej: ano
Uhlopříčka obrazovky (cm): 3,1
Úhlopříčka obrazovky (palce "): 1,23
Rozlišení (Pixel): 215 x 180
Vlastnosti pouzdra:
Ochrana proti nárazu: ano
Ochrana proti vodě: 5 bar ? 5 atm (? 50 m)
Menu jazyky:
Napájení:
Typ baterie / aku: Lithium-Ionen
Provozní doba v tréninkovém režimu (hod.): 14
Konektivita:
GPS: integrovaný
Bluetooth: ano
NFC: ne
Všeobecné:
Barva: modrá
Materiál náramku: silikon
Šířka (cm): 4,5
Výška (cm): 4,5
Hloubka (cm): 1,17
Hmotnost (g): 40,2
Velikost náramku:
S: ano
M: ne
L: ne
XL: ne

Sport365.cz píše:

Nové GPS hodinky Garmin Forerunner 735XT jsou určené především pro příznivce triatlonu a všestranné vytrvalostní sportovce. Jsou výjimečné nejen nabídkou funkcí, ale především svou hmotností a rozměry.
V kompletu s hrudním pásem Premium pro EKG přesné měření tepové frekvence.
barometrický výškoměr, barometr, GPS,optický snímač tepu, multisportovní funkce.
Obsah balení
Forerunner 735XT GPS hodinky
nabíjecí/datový kabel
návod k obsluze

Jsou výjimečné nejen nabídkou funkcí, ale především svou hmotností a rozměry. Zatímco současné triatlonové speciály se dosud vždy hodily spíše pro urostlejší sportovce, nový Forerunner 735XT sedí i na menším zápěstí a potěší tak i sportující ženy. Ženy zcela jistě potěší i vestavěný optický snímač srdečního tepu, který měří srdeční tep elegantně, přímo na zápěstí ruky.
Jak název napovídá, nové hodinky se mezi sportteastery řadí k "XT" sérii GPS sporttesterů značky Garmin. Do "XT" série patřily vždy ty nejdokonalejší sporttestery, které byly pod hlavičkou americké značky k dispozici. Za připomenutí stojí, že téměř všechny "XT" modely se ve své době staly kultovními sporttestery a mnoho z nich dodnes slouží. Můžeme vzpomenout Forerunner 310XT, první triatlonový GPS speciál; Forerunner 910XT, který u řady triatletů a především Ironmanů změnil pohled na triatlonový trénink; případně současný Forerunner 920XT s vynikající výdrží a skvěle čitelným displejem. Nový Forerunner 735XT na uvedené modely přímo navazuje a nabízí drtivou většinu jejich vlastností. Nový model si neklade za cíl nahradit Forerunner 920XT s jeho vynikajícím displejem a úžasnou výdrží, ale doplnit nabídku multisportovních GPS sporttesterů tak, aby jej mohli používat právě sportovci menších postav a vyznavači ultra lehkých sporttesterů.
BĚHAčkoliv je Forerunner 735XT triatlonovým sporttesterem, splní požadavky i sportovců, kteří vyznávají jen některou z dílčích sportovních disciplín. Oproti jiným, kompa...

Factcool píše:

Garmin Forerunner 735XT GPS Multisport Watch Tri Bundle
The Garmin Forerunner 735XT GPS Multisport Watch Tri Bundle allows you to change up your training routine to help you become a better athlete, designed with built in activity profiles that allow you to chose running, cycling (both indoor and outdoor, swimming (pool or open water), strength training, hiking, trail running, cross country skiing and paddle sports with the touch of just one button, teamed with the option to choose pre-set workouts or create your own custom workouts. The Garmin multisport watch also benefits from built in Elevate heart rate technology that measures you heart rate from the wrist and eliminates the need to wear a chest strap to see your heart rate zone and beats per minute in real time, completed with triathlon and swim chest heart rate monitor straps so you can get the most detail and data out of your workouts.
> Multisport GPS watch
> Measures heart rate at the wrist
> Advanced dynamics for running, cycling and swimming, including ground contact time balance, stride length, vertical ratio
> VO2 max estimate, lactate threshold, race predictor and recovery advisor
> Smart notifications, automatic uploads to Garmin connect, live tracking
> Customisable watch face look
> Pre-set work outs and custom workouts option
> Built in activity profiles for running (in/outdoor), cycling (in/outdoor), swimming (pool/open water), cross country skiing, paddle sports, trail running, hiking and strength training
> Displays heart rate zone and beats per minute in real time
> Comes with underwater and normal heart rate strap
> Monitors sleep, calories and steps
> Water rating: 5 ATM
> Battery life: Smart mode: up to 11 days, GPS mode: Up to 14 hours, UltraTrac mode: up to 24 hours without wrist heart rate

Parametry GARMIN Forerunner 735XT

Výrobce Garmin

Podobné produkty

Podobné fráze: