Kde jsem: Katalog > SMOBY Domeček Home Natur se skluzavkou XS

SMOBY Domeček Home Natur se skluzavkou XS

Obrázek není k dispozici
Koupit za 4 290 Kč
Dostupnost: Skladem
4 290 Kč
Smoby NATUR HOME domek se skluzavkou má anti UV FILTER na ochranu před slunečním zářením, má konzistentní barvy které na slunci nevyblednou, dvojité stěny, které zaručují pevnou a stabilní stavbu. Okna a poloviční dveře s poštovní schránkou se dají snadno otevírat a zavírat, krásné odstíny hnědé a béžové s kombinací jasné červené a jemné zelené dodávají domečku velmi sympatický a teplý a hravý...

Doporučujeme

Popis SMOBY Domeček Home Natur se skluzavkou XS

Smoby NATUR HOME domek se skluzavkou má anti UV FILTER na ochranu před slunečním zářením, má konzistentní barvy které na slunci nevyblednou, dvojité stěny, které zaručují pevnou a stabilní stavbu.
Okna a poloviční dveře s poštovní schránkou se dají snadno otevírat a zavírat, krásné odstíny hnědé a béžové s kombinací jasné červené a jemné zelené dodávají domečku velmi sympatický a teplý a hravý vzhled.
Má atypický tvar, s mírně zaoblenými stěnami. Pro svou jednoduchost a nezvyklý vnitřní prostor s výškou až 130 cm patří mezi oblíbené domky. Krásné zdobený tiskem veverky a imitací dřeva. Šířku má 112 cm a hloubku 110 cm. Skluzavka má délku sklouzací plochy 90 cm.
Kvalitní a bezpečný plast
Věkové doporučení: od 2 let
Rozměry výrobku 130 x 110 x 112 cm
Záruka: 24 měsíců
Dodací lhůta: 1 do 3 pracovních dnů
Vyrobeno v EU

Podobné fráze: