Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Hračky na zahradu  >  Domečky  >  Smoby Domeček "Friends House"

Smoby Domeček "Friends House"

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 499 Kč
Porovnat 7 obchodů
Prostorný domeček na zahradu je vyroben z kvalitního plastového materiálu a je naprosto odolný povětrnostním vlivům. Dvojité stěny domku zajišťují bezpečnost, pevnost a stabilitu i při výšce 172cm a před hlavním vchodem má malou předzahrádku s květináčem. Zadní vchod se skládá ze dvou otvorů a je mřížkovaný. Množství oken zaručuje svěží vzduch a stín i přes nejžhavější léto. Okenice jsou otevírat...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Smoby Domeček "Friends House"

Popis Smoby Domeček "Friends House"

Hawaj.cz píše:

Dětský zahradní domeček Smoby Nature s kuchyní

Dětský plastový domeček na zahradu je tím správným pro všechny děti, které rády tráví čas venku.
Dvojité stěny domečku zajišťují bezpečnost, stabilitu a pevnost. Domeček je navržen jako část se střechou a venkovní kuchyňka.
Domeček má posuvné okenice a poloviční dvířka. Kuchyňka je vybavená jednou plotýnkou a vodní baterií pro nejmenší kuchaře. Vybavení kucyňky jako příbory, talíře a další rekvizity jsou součástí balení.
Veškeré plasty jsou chráněny UV filtrem pro dlouhou životnost barev. Barvy zůstávají syté a výrazné.
Parametry:

- Posuvné okenice
- Venkovní kuchyňka
- Vybavení kuchyňky součástí
- Dvojité stěny z plastu
- UV filtr chránící povrch plastů
- Materiál: plast
- Rozměry: 110 x 145 x 127 cm
- Doporučený věk: od 2 let
- Země původu: Francie

TVOJE-ZAHRADA.CZ píše:

Plastový domeček na zahradu, výška 172 cm. Funkční zvonek, otevírací dveře a okenice.
Lavici lze umístit dovnitř nebo ven. Ochrana proti UV záření. Baterie nejsou součástí.
Prostorný domeček na zahradu je vyroben z kvalitního plastového materiálu a je naprosto odolný povětrnostním vlivům.
Dvojité stěny domku zajišťují bezpečnost, pevnost a stabilitu i při výšce 172cm a před hlavním vchodem má malou předzahrádku s květináčem.
Zadní vchod se skládá ze dvou otvorů a je mřížkovaný. Množství oken zaručuje svěží vzduch a stín i přes nejžhavější léto.
Okenice jsou otevíratelné, zvonek na dveřích vydává krásnou melodii.
Díky velkému prostoru si v domečk u může hrát až 5 dětí najednou.
Kvalitní a bezpečný plast
Věkové doporučení: od 3 let
Rozměry: 212x157x172cm
Hmotnost: 33,5 kg
Baterie: 2x 1,5V AAA/LR03 (nejsou součástí)
Záruka: 24 měsíců
Dodací lhůta: 1 do 3 pracovních dnů
Vyrobeno v EU

Proděti.cz píše:

Největší plastový domek u nás! Domeček Friends House má funkční zvonek, otevírací dveře a okna s okenicemi. K domku lze připojit lavici jak na venkovní, tak i vnitřní posezení. Domek má ochranu proti UV záření, což zaručuje dlouhou životnost barev.

Rozměry: šířka 217 cm, hloubka 171 cm, výška 172 cm.
Vhodné pro děti od 3 let.
U domku je také připojen plot s květináčem.
Díky velkému prostoru si v domečku může hrát až 5 dětí najednou.
Vyrobeno ve Francii.
Baterie do zvonku 2× AAA 1,5V nejsou součástí.
Ochrana proti UV záření zajišťuje dlouhou trvanlivost barev.
Váha 37 kg.
Upozornění: balení výrobku je větších rozměrů – 150×40×87 cm.

Kimazu.cz píše:

Plastový domeček na zahradu, výška 172 cm. Funkční zvonek, otevírací dveře a okenice. Lavici lze umístit dovnitř nebo ven. Ochrana proti UV záření. Rozměry: 217x171x172 cm. Hmotnost: 37 kg. Baterie 2xAAA na zvonek nejsou součástí balení.

MALL.CZ píše:

Největší plastový domek u nás! Domeček Friends House má funkční zvonek, otevírací dveře a okna s okenicemi. K domku lze připojit lavici jak na venkovní, tak i vnitřní posezení. Domek má ochranu proti UV záření, což zaručuje dlouhou životnost barev.

Digiboss.cz píše:

Smoby Domeček Friends House najdte na Digiboss.cz. Smoby Domeček Friends House nabízíme i na splátky. Plastový domeček na zahradu, výška 172 cm. Funkční zvonek, otevírací dveře a okenice. Lavici lze umístit dovnitř nebo ven. Ochrana proti UV záření. Baterie nejsou součástí. Rozměry: 217 x172 x171 cm.. Poplatky : 0.000000

Feedo.cz píše:

SMOBY dětský domeček Friends House je krásný a prostorný dětskýdomek, ve kterém se pohodlně zahraje několik dětí a pěkně se spoluzahrají. Je proveden v krásných jemných krémově-oranžovo-zelených barváchdoplněný pastelovou hnědo-šedou, která zvýrazní zajímavé detaily.Při dotyku je plast dětského domečku sametový a příjemnýna dotek.Do květináčů se dají zasadit květiny, děti je mohou zalévat, asledovat jak rostou a kvetou.Tento krásný dětský domeček SMOBY Friends House perfektně zapadne dovaší zahrady či na dvůr.Zadní vchod domečku pro děti se skládá ze dvou otevíratelnýchčástí a je mřížkovaný.Množství oken dětského domečku zaručuje svěží vzduch a stíni během nejžhavějších dnů.Okenice jsou otevíratelné.Na dveřích domku je elektronický zvonek, který vydává krásnou melodiia na dveřích je poštovní schránka.Stůl s lavicemi lze střídavě používat venku u domu, nebov interiéru jako jídelní koutek.Domeček pro děti má anti UV filtr, který chrání plast předslunečním zářením.Rozměr balení a specifikace: Báječný domeček pro báječné dětičky je vhodný pro děti od3 let.Dvojité stěny domku zajišťují bezpečnost, pevnost a stabilitu i přivýšce 172 cm.Celý domeček má půdorys 221 * 157 cm a před hlavním vchodem má maloupředzahrádku s květináčem.Výška dveří je 97 cm a šířka je 41 cm.Poloviční dveře mají výšku 42 cm a šířku 40 cm.SMOBY je francouzský výrobce dětských hraček, s dlouholetou tradicí,která zaručuje bezpečnost a kvalitu.O Smoby: Francouzská skupina Smoby Majorette je špičkou francouzského trhuhraček. Předním hráčem je také v dalších částech EU a to i v ČR.Společnost nabízí široký sortiment kvalitních licencovaných hraček jižod roku 1948.

Parametry Smoby Domeček "Friends House"

Výrobce Smoby

Podobné produkty

Podobné fráze: