Kde jsem:     >  Katalog   >  Elektrospotřebiče   >  Malé spotřebiče   >  Kuchyňské spotřebiče  >  Domácí pekárny chleba  >  Concept PC5510

Concept PC5510

od 1 299 Kč
Porovnat 10 obchodů
Pekárna chleba 550 W PC5510 12 přednastavených programů Volba velikosti bochníku Nepřilnavá vyjímatelná forma Vždy čerstvé Také máte rádi, když vás ráno probudí vůně čerstvého pečiva? S pekárnou od Conceptu se můžete takto luxusně probouzet třeba každé ráno. Nastavitelný 13hodinový časovač pohodlně zajistí, že pečení chleba začne zcela automaticky a díky tichému provozu p...

Popis Concept PC5510

Nejlevnější Zboží.cz píše:

Snídaně s čerstvým pečivem
Každý milovník čerstvého pečiva se potěší, když ho ráno probudí vůně čerstvého chleba. S pekárnou od Conceptu PC5510 to nebude žádný problém. Nastavitelný 13hodinový časovač pohodlně zajistí, že pečení chleba začne zcela automaticky a díky tichému provozu pekárny je možné nechat chleba péct i přes noc. Díky funkci Keep Warm udrží váš chléb teplý ještě hodinu po dopečení.
Malý nebo velký bochník
S pekárnou PC5510 máte na výběr ze dvou velikostí bochníků: 700 nebo 1 000 g. Je jen na vás, pro kolik strávníků budete chléb připravovat. Zvolit si můžete až ze tří stupňů propečení kůrky (světlá, střední, tmavá) přesně podle toho, jak to máte rádi.
Zcela jednoduchá příprava
Příprava domácího chleba nikdy nebyla jednodušší. Celý proces pečení je plně automatický. Jednoduše stačí vložit potřebné suroviny do pečicí nádoby, zvolit požadovaný program, stupeň propečení kůrky a přibližnou váhu hotového bochníku. O zbytek se postará pekárna. Díky hnětacímu háku si suroviny sama zpracuje, těsto nechá nakynout a pak spustí pečení. Výsledkem je krásně provoněný byt a chléb přesně podle vaší chuti. Kromě pečení nejrůznějších druhů chleba lze pekárnu využít také pro přípravu těst k dalšímu využití (kynuté koláče, rohlíky, moučníky, těstoviny, nudle).
Čištění
Vnitřní nádoba je vyjímatelná a je opatřena nepřilnavou povrchovou úpravou, takže se v ní těsto nepřipéká a hotový chléb z ní snadno vyklopíte. Díky tomu se také snadno čistí.
Technické parametry:
Nepřilnavá vyjímatelná forma
Volba velikosti bochníku 700 nebo 1000 g
Hnětací hák
Odložený start až 13 hodin
12 přednastavených programů
Přehledný LCD displej
Možnost zvolit stupeň propečení kůrky (světlá, střední, tmavá)
Funkce KEEP WARM až po dobu 60 min.
Velké okénko
Rozměry: 37 x 26 x 29 cm
Odměrky a háček na vyjmutí hnětacího háku součástí balení
Pojistka proti přehřátí
Barva: č...

Expert Elektro píše:

domácí pekárna • 12 automatických programů • příkon 550 W • 1 hnětací hák • odložený start • LCD displej • udržování teploty po dopečení • zvukový signál po ukončení programu • nastavení propečení kůrky

Alza.cz píše:

Domácí pekárna příkon 550 W, hmotnost náplně 1000 g, funkce: odložený start, udržování teploty, nepřilnavý povrch nádoby, displej a průzor ve víku, počet programů 12, speciální programy: nastavení propečení kůrky, příslušenství: hnětací hák/y, odměrka, háček a pečící forma, barva černá
Pomocí domácí pekárny Concept PC5510 si upečete čerstvé a dokonale křupavé pečivo kdykoli budete chtít. Díky nastavitelnému 13hodinovému časovači vás vůně čerstvého chleba může probudit už po ránu. Pekárna tak začne péct v hodinu, kterou nastavíte, a to klidně i v noci, a pomocí funkce Keep Warm navíc udrží chleba teplý ještě hodinu po jeho dopečení. Zvolit si přitom můžete ze 2 velikostí bochníku, konkrétně 700 a 1000 g. Současně pekárna umožňuje nastavení 3 stupňů propečení kůrky na světlou, střední a tmavou. Concept PC5510 vám upeče chleba přesně tak, jak jej máte nejradši. 12 přednastavených programůVolba velikosti bochníkuNepřilnavá vyjímatelná forma

MALL.CZ píše:

Domácí pekárna s příkonem 550 W a s možností volby velkosti bochníku 700 g nebo 1000 g. Concept PC5510 nabízí 12 přednastavených programů, možnost zvolit stupeň propečení kůrky a funkci KEEP WARM až po dobu 60 minut.

Okay.cz píše:

Domácí pekárna Concept PC5510, 12 programů Každé ráno čerstvé pečivo Také si rádi dopřáváte ráno čerstvé pečivo? S pekárnou od Conceptu se můžete takto hýčkat třeba každé ráno. Nastavitelný 13hodinový časovač pohodlně zajistí, že pečení chleba začne zcela automaticky a díky tichému provozu pekárny je možné nechat chleba péct i přes noc. Díky funkci KEEP WARM udrží váš chleba teplý ještě hodinu po dopečení. Chleba přesně jak si přejete S pekárnou chleba PC5510 si můžete vybrat mezi dvěma velikostmi bochníku: 700 nebo 1000 g. Je jen na vás, pro kolik strávníků budete chleba péct. Zároveň můžete zvolit ze tří stupňů propečení kůrky (světlá, střední, tmavá) přesně podle toho, jak to máte rádi. Snadná příprava S domácí pekárnou chleba PC5510 je příprava chleba velice jednoduchá. Proces pečení je zcela automatický. Stačí jen vložit potřebné suroviny do pečicí nádoby, zvolit program, stupeň propečení kůrky a přibližnou váhu hotového bochníku. Zbytek už udělá pekárna sama. Díky hnětacímu háku si suroviny sama zpracuje, těsto nechá nakynout a poté spustí pečení. Výsledkem je perfektní chleba přesně podle vaší chuti. Pekárna zvládne i přípravu nejrůznějších druhů těst k dalšímu využití (kynuté koláře, rohlíky, moučníky, těstoviny, pizza, nudle). Jednoduchá údržba Vnitřní nádoba je vyjímatelná a opatřená nepřilnavou povrchovou úpravou, takže se v ní těsto nepřipéká a hotový chleba z ní snadno vyklopíte. Díky tomu se i jednoduše čistí.

Pilulka.cz píše:

PC5510 Pekárna chleba Pekárna chleba Concept PC5510 s příkonem 550 W nabízí 12 přednastavených programů, možnost odloženého startu a funkci KEEP WARM pro udržení teploty. Vybírat můžete ze 2 velikostí bochníku a 3 stupňů propečení kůrky.

Patro.cz píše:

Pekárna chleba 550 W PC5510

12 přednastavených programů


Volba velikosti bochníku


Nepřilnavá vyjímatelná forma


Vždy čerstvé
Také máte rádi, když vás ráno probudí vůně čerstvého pečiva? S pekárnou od Conceptu se můžete takto luxusně probouzet třeba každé ráno. Nastavitelný 13hodinový časovač pohodlně zajistí, že pečení chleba začne zcela automaticky a díky tichému provozu pekárny je možné nechat chleba péct i přes noc. Díky funkci KEEP WARM udrží váš chleba teplý ještě hodinu po dopečení.

Velikost a propečení dle vaší chuti
Pekárna chleba PC5510 nabízí výběr ze dvou velikostí bochníku: 700 nebo 1000 g. Je jen na vás, pro kolik strávníků budete chleba připravovat. Zároveň můžete zvolit ze tří stupňů propečení kůrky (světlá, střední, tmavá) přesně podle toho, jak to máte rádi.

Jak snadné
S domácí pekárnou chleba PC5510 je příprava chleba velmi jednoduchá. Celý proces pečení je plně automatický. Stačí vložit potřebné suroviny do pečicí nádoby, zvolit požadovaný program, stupeň propečení kůrky a přibližnou váhu hotového bochníku. O vše ostatní už se starat nemusíte. Díky hnětacímu háku si suroviny sama zpracuje, těsto nechá nakynout a poté spustí pečení. Výsledkem je krásně provoněný byt a chleba přesně podle vaší chuti. Kromě pečení nejrůznějších druhů chleba lze pekárnu využít také pro přípravu těst k dalšímu využití (kynuté koláče, rohlíky, moučníky, těstoviny, nudle).

Rychlá údržba
Vnitřní nádoba je vyjímatelná a opatřená nepřilnavou povrchovou úpravou, takže se v ní těsto nepřipéká a hotový chleba z ní snadno vyklopíte. Díky tomu se i jednoduše čistí.


Technické parametry:

Nepřilnavá vyjímatelná forma
Volba velikosti bochníku 700 nebo 1000 g
Hnětací hák
Odložený start až 13 ho...

Parametry Concept PC5510

Výrobce Concept

Podobné produkty

Podobné fráze: