Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Domácí kina  >  LG LHB745

LG LHB745

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 469 Kč
Systém domácího kina LG LHB745 vás obklopí kvalitním 5.1 kanálovým zvukem, který zabezpečuje reproduktorový systém. Díky němu si vychutnáte zvuk z vašich oblíbených filmů a poslech skladeb, které máte rádi mnohem víc než kdykoli předtím. Aramidová vlákna Reproduktory produkují čistý zvuk díky použití kvalitních materiálů z aramidových vláken. Tento materiál je vysoce odolný vůči vnějším vlivů...

Všechny nabídky pro LG LHB745

Popis LG LHB745

Systém domácího kina LG LHB745 vás obklopí kvalitním 5.1 kanálovým zvukem, který zabezpečuje reproduktorový systém. Díky němu si vychutnáte zvuk z vašich oblíbených filmů a poslech skladeb, které máte rádi mnohem víc než kdykoli předtím.
Aramidová vlákna
Reproduktory produkují čistý zvuk díky použití kvalitních materiálů z aramidových vláken. Tento materiál je vysoce odolný vůči vnějším vlivům a zajišťuje minimalizaci jakéhokoliv zkreslení zvuku. Výsledkem toho je čistý a precizní reprodukovaný zvuk, díky kterému si filmy a hudbu vychutnáte ještě více.
Vestavěné Wi-Fi připojení
Systém domácího kina LG LHB745.BEUSLLK je vybaven vestavěným Wi -Fi připojením. Díky němu budete moci bezdrátově sdílet jakékoli soubory uložené ve vašem počítači se systémem domácího kina bez zbytečných připojení. Užijte si vaše filmy, fotografie nebo hudbu, kterou máte uloženou v počítači, na obrazovce televizoru.
Přenos hudby
Po připojení se k reproduktorům můžete vaši oblíbenou hudbu přehrávat z USB nebo CD po celém domě. Hudbu můžete bezdrátově sdílet a přehrávat stejnou skladbu v každé místnosti. Vaši hudbu můžete jednoduše streamovat se širokou řadou podporovaných zařízení, včetně smartphonů a tabletů.
3D BLU-RAY DISC™
Systém domácího kina LG LHB745.BEUSLLK si naplno užijete i díky technologii 3D, která umožňuje přehrávání Blu-ray disků s 3D filmy v prvotřídní kvalitě. Vychutnáte si maximální zážitek ze sledování a těšit se můžete z čistého a jasného obrazu. Tato možnost je využitelná jen v kombinaci s 3D televizorem.
LG Remote
K dispozici je také přístup k množství zábavy. Vybrat si můžete z filmů, sportovních přenosů, hudebních programů a to vše na vašem systému domácího kina. S aplikací LG Remote si můžete snadno vybrat a užívat různý online obsah.
Zvuk jen pro vás
Vaše oblíbené filmy nebo televizní pořady si můžete bez rušení ostatních členů rodiny vychutnat na vašem smartphonu nebo tabletu prostřednictv...

Parametry LG LHB745

Výrobce LG
WiFi Ano
Výkon Udává celkový zvukový výkon. 1200W
Počet kanálů Udává, kolika zvukovými kanály je přístroj vybaven. Číslo před tečkou obvykle reprezentuje počet klasických reproduktorů, zatímco číslo za tečkou udává počet subwooferů (nízkofrekvenčních reproduktorů). 5.1
DVD přehrávač Přístroj je vybaven mechanikou pro přehrávání disků DVD. Ano
Blu-ray Přístroj je vybaven mechanikou pro disky Blu-ray. Ano
3D Přístroj dokáže přehrávat 3D filmy. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: