Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Domácí kina  >  LG LAS750M

LG LAS750M

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 982 Kč
Soundbar LAS750M se subwoofrem se hodí pro perfektní začátek, kdy budete chtít udělat ze svého domova multimediální prostor pro poslech a sdílení hudby. Při umístění dalších reproduktorů, každý do jiné místnosti, se vám naskytne možnost vnímat v každém pokoji jinou hudbu. Celkově vám bude poskytnuto 360 W výkonu včetně bezdrátového subwooferu. Tento celek je možné rozšířit o další reproduktory...

Všechny nabídky pro LG LAS750M

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis LG LAS750M

Soundbar LAS750M se subwoofrem se hodí pro perfektní začátek, kdy budete chtít udělat ze svého domova multimediální prostor pro poslech a sdílení hudby. Při umístění dalších reproduktorů, každý do jiné místnosti, se vám naskytne možnost vnímat v každém pokoji jinou hudbu.
Celkově vám bude poskytnuto 360 W výkonu včetně bezdrátového subwooferu. Tento celek je možné rozšířit o další reproduktory v konfiguraci 4.1. Tyto reproduktory je pak možné synchronizovat tak, aby všude přehrávaly stejnou skladbu nebo odlišnou např. pro partnera v ložnici či děti v pokojíku.
Funkce Auto Music Play vám pak zajistí nepřerušené přehrávání, pokud přijdete z práce nebo školy domů. Hudba přehrávaná na smartphonu se synchronizuje a bude pokračovat i doma. Díky technologii NFC je snadné přepínat reproduktory, kde se bude hudba přehrávat a "vzít si ji s sebou".
Samotnou hudbu do tohoto systému přenášíte pomocí Bluetooth, mezi reproduktory je pak využito technologie „mesh network“ a funkce Dual Band Wi-Fi LG Music Flow, pro zajištění kvalitního a stálého spojení, kdy se neztratí jediný akord ani tón. Bezdrátově je také řešen přenos zvuku z televize. Samotnou hudbu můžete přehrávat téměř v jakémkoli formátu jako je FLAC, WAV, AIFF či Apple Lossless a to vše v plné kvalitě 24 bit /192 kHz, což zajistí plnohodnotný hudební zážitek, jako byste byli na živém koncertě. Pokud často využíváte služeb Google, velmi oceníte i funkci Google Cast, která vám umožní skrze váš smartphone přenést zábavu přímo do obývacího pokoje či ložnice.
Parametry
ZVUK
* Zvukový výkon: 360 W
* Zvukové výstupní kanály: 4.1
REPRODUKTOR TYPU SOUNDBAR
* Výkon Soundbar reproduktorů: 80 W
* Impedance: 4 ohm
* Odstup signálu od šumu: 82 dB
* Velikost výškového reproduktoru: 1,3 cm
SUBWOOFER
* Subwoofer součástí:
* RMS výkon subwooferu: 200 W
* Impedance subwooferu: 3 ohm
* Citlivost subwooferu: 85 dB
* B...

Parametry LG LAS750M

Výrobce LG
Výkon Udává celkový zvukový výkon. 360W
Počet kanálů Udává, kolika zvukovými kanály je přístroj vybaven. Číslo před tečkou obvykle reprezentuje počet klasických reproduktorů, zatímco číslo za tečkou udává počet subwooferů (nízkofrekvenčních reproduktorů). 4.1
WiFi Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: