Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Příslušenství pro tablety  >  Dokovací stanice pro tablety  >  Samsung EDD-D1E2

Samsung EDD-D1E2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Elegantní a praktický stolní stojánek s možností nabíjení určený pro smartphone Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus (P6200), P30 pin, stereo audio výstup. Společnost Samsung je předním výrobcem spotřební elektroniky a to konkrétně digitálních fotoaparátů, televizí, monitorů, mobilních telefonů i bílé techniky. Nedávno uvedla na náš trh kvalitní a výkonný smartphone Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus (P6200) ...

Všechny nabídky pro Samsung EDD-D1E2

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Samsung EDD-D1E2

Elegantní a praktický stolní stojánek s možností nabíjení určený pro smartphone Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus (P6200), P30 pin, stereo audio výstup.
Společnost Samsung je předním výrobcem spotřební elektroniky a to konkrétně digitálních fotoaparátů, televizí, monitorů, mobilních telefonů i bílé techniky. Nedávno uvedla na náš trh kvalitní a výkonný smartphone Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus (P6200) a nabízí pro něj také rozsáhlé příslušenství.
V případě EDD-D1E2 se jedná o elegantní a praktický stolní stojánek určený pro Galaxy Tab 7.7. Tento stolní stojánek vám nabídne nejen místo na odložení vašeho mobilního zařízení s možností využívání všech funkcí ale samozřejmostí je u něj také možnost nabíjení. Stojánek nabídne P30 pin konektor a stereo audio výstup.

Parametry Samsung EDD-D1E2

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: