Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Diktafony  >  SONY ICD-UX543

SONY ICD-UX543

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 799 Kč
Stereofonní diktafon, hudební přehrávač a USB úložiště – tři zařízení v jednom, to je Sony ICD-UX543B. Nahrávejte audio, přehrávejte hudbu a ukládejte data – to vše na jednom zařízení. Jeho přednosti jsou především – kvalitní stereofonní mikrofon, záznam lineárního PCM 44,1 kHz/16bit a mp3, přehrávání formátů MP3/LPCM/WMA/AAC, interní paměť s kapacitou 4 GB a slot pro paměťovou kartu microSD. Ve...

Všechny nabídky pro SONY ICD-UX543

Popis SONY ICD-UX543

Stereofonní diktafon, hudební přehrávač a USB úložiště – tři zařízení v jednom, to je Sony ICD-UX543B. Nahrávejte audio, přehrávejte hudbu a ukládejte data – to vše na jednom zařízení. Jeho přednosti jsou především – kvalitní stereofonní mikrofon, záznam lineárního PCM 44,1 kHz/16bit a mp3, přehrávání formátů MP3/LPCM/WMA/AAC, interní paměť s kapacitou 4 GB a slot pro paměťovou kartu microSD.
Vestavěný kvalitní stereofonní mikrofon poskytne vysokou citlivost, méně šumu a širší rozsah záznamu. Vestavěná paměť o velikosti 4 GB umožňuje maximální dobu záznamu až 1073 hodin v režimu LP (ve formátu mp3 rychlostí 8 kb/s), v kvalitě mp3 192 kb/s až 44 hodin 40 minut a v nejvyšší kvalitě lineárního PCM 44,1 kHz/16bit až 6 hodin.
Do každého záznamu můžete přidat několik záložek a během přehrávání přecházet na předchozí či další a s funkcí Scene Select vyberete požadovaný typ nahrávání (hudba, schůzka, rozhovor, diktát), tak použijete nejvhodnější nastavení. Inteligentní technologie potlačení šumu zdůrazňuje řeč pro dosažení mnohem jasnějšího slyšitelného rozsahu a snižuje rušivý šum na pozadí. Vaše nahrávky tak budou mnohem kvalitnější než kdykoli dříve.
Podporováno je přehrávání formátů MP3/LPCM/WMA/AAC a k jejich poslechu máte možnost využít 150 mW výstupní reproduktor nebo sluchátkové připojení 3.5 mm. Snadná správa záznamů a ovládání je umožněno díky velkému displeji LCD a jednoduchému grafickému uživatelskému rozhraní. Součástí přístroje je také rozhraní USB pro připojení k počítači, konektor pro připojení mikrofonu a slot pro paměťovou kartu microSD pro rozšíření kapacity. Napájení zajišťují dvě mikrotužkové baterie typu AAA a výdrží až 30 hodin záznamu.
Rozměry diktafonu jsou 36,6 x 101,5 x 10,5 mm a hmotnost 48 gramů.
Technické parametry
Základní parametry
Vestavěná paměť [GB]:
4
Slot pro paměťovou kartu:
Ano
Typ baterie:
AAA
USB:
Ano...

Parametry SONY ICD-UX543

Výrobce SONY
Kapacita paměti 4GB
Záznamové médium Vnitřní paměť
USB Informace o tom, jestli má diktafon USB výstup. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: