Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Diktafony  >  SONY ICD-PX440

SONY ICD-PX440

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 499 Kč
Porovnat 2 obchody
Společnost Sony není třeba příliš představovat. Jedná se o celosvětovou společnost, která vyrábí špičkovou spotřební elektroniku. Samotná značka Sony sama o sobě vypovídá dost. Sony na našem trhu vystupuje již řadu let a její produkty se vyznačují špičkovou kvalitou. Digitální diktafon Sony ICD-PX440 s velkým LCD displejem a vlastní pamětí najde využití u reportérů, na seminářích, pracovní schůzc...

Všechny nabídky pro SONY ICD-PX440

Popis SONY ICD-PX440

Společnost Sony není třeba příliš představovat. Jedná se o celosvětovou společnost, která vyrábí špičkovou spotřební elektroniku. Samotná značka Sony sama o sobě vypovídá dost. Sony na našem trhu vystupuje již řadu let a její produkty se vyznačují špičkovou kvalitou.
Digitální diktafon Sony ICD-PX440 s velkým LCD displejem a vlastní pamětí najde využití u reportérů, na seminářích, pracovní schůzce apod. Jeho předností je kvalita záznamu rychlostí 128 kb/s, snadná obsluha i nahrávání, velký a snadno čitelný displej LCD.
Diktafon Sony ICD-PX440 je vybaven stereofonním mikrofonem a technologií potlačení šumu, která zdůrazňuje řeč pro dosažení mnohem jasnějšího slyšitelného rozsahu a snižuje rušivý šum na pozadí. Nahrávání je jednoduché a záznam lze dokonce ovládat i hlasem. Podporován je formát MP3 pro kvalitní nahrávky s kvalitou 128 kb/s i poslech pomocí 300 mW předního reproduktoru. Pokud by Vám nevyhovoval klasický poslech přes zabudovaný reproduktor, lze k zařízení připojit i sluchátka a dopřát si s nimi nerušený poslech nahraného obsahu. Součástí diktafonu je slot pro paměťovou kartu microSD pro rozšíření kapacity.
Díky vestavěné 4 GB paměti lze nahrát až 65 hodin 5 minut v kvalitě 128 kb/s. Přístroj je vybaven LCD displejem pro správu svých záznamů. Napájení zajišťují dvě mikrotužkové baterie typu AAA a výdrží až 57 hodin záznamu. Zařízení snadno připojíte k počítači dodávaným USB kabelem.
Rozměry diktafonu jsou 37,2 x 113,2 x 19,3 mm a jeho hmotnost je 75 gramů.
Technické parametry
Základní parametry
Vestavěná paměť [GB]:
4
Slot pro paměťovou kartu:
Ano
Typ baterie:
AAA
USB:
Ano

Parametry SONY ICD-PX440

Výrobce SONY
Kapacita paměti 4GB
Záznamové médium Paměťová karta
USB Informace o tom, jestli má diktafon USB výstup. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: