Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Diktafony  >  Philips DVT2500

Philips DVT2500

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 599 Kč
Diktafon pro každého Digitální diktafon Philips DVT2500 v černém provedení je ideální pomocník nejen pro všechny studenty, ale pro každého, kdo si potřebuje nahrát přednášku nebo pořídit záznam z důležité porady či pracovní schůzky. Stereo nahrávání Diktafon Philips DVT2500 je vybaven dvěma zabudovanými stereo reproduktory. Ty se starají o to, aby šum v pozadí byl minimalizován a naopak ...

Všechny nabídky pro Philips DVT2500

Popis Philips DVT2500

Diktafon pro každého
Digitální diktafon Philips DVT2500 v černém provedení je ideální pomocník nejen pro všechny studenty, ale pro každého, kdo si potřebuje nahrát přednášku nebo pořídit záznam z důležité porady či pracovní schůzky.
Stereo nahrávání
Diktafon Philips DVT2500 je vybaven dvěma zabudovanými stereo reproduktory. Ty se starají o to, aby šum v pozadí byl minimalizován a naopak maximálně vynikl jasný záznam hlasu. I v hlučném prostředí tak můžete nahrát čistý zvuk. Diktafon vám poskytne vysoce kvalitní nahrávání a následné jasné přehrávání a dokonalé rozpoznávání řeči.
Jeden dotyk
Už nikdy vám uniknou důležité momenty. Stačí pouze stisknout a podržet tlačítko záznamu, tím se diktafon zapne a okamžitě začne nahrávat. Vy se tak můžete dále soustředit na daný moment a nemusíte řešit žádné složité nastavování nahrávání.
Velký a barevný displej
Digitální diktafon Philips DVT2500 je vybaven velkým barevným LCD displejem. Ten velmi usnadňuje používání a ovládání přístroje. Navíc nabízí ostré obrázky, díky kterým uvidíte a rozlišíte vše na první pohled. Spolu s tím je k dispozici také velmi přehledné uživatelské rozhraní. Diktafon podporuje osm jazyků a je optimalizován pro intuitivní ovládání.
Aktivace hlasem
Diktafon je vybaven funkcí nahrávání aktivované hlasem. Nahrávání se spustí automaticky, když začnete mluvit a pozastaví se, když mluvit přestanete. Pokud je tato funkce aktivována, je nahrávání opravdu jednoduché a vy se už nemusíte starat o obsluhu diktafonu. Jakmile začnete znovu vyprávět, nahrávání bude automaticky pokračovat.

Parametry Philips DVT2500

Výrobce Philips

Podobné produkty

Podobné fráze: