Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Diktafony  >  Olympus VN-731PC

Olympus VN-731PC

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Digitální záznamníky Olympus řady VN vynikají kvalitním záznamem hlasu v kombinaci s jednoduchou a uživatelsky přívětivou obsluhou. Předností je nízkošumový mikrofon optimalizovaný pro diktování, který potlačuje rušivé zvuky dýchání. Řada VN přináší především nový zjednodušený režim, velkou LCD obrazovku, integrovaný stojánek pro pohodlné stolní použití, scénické režimy optimalizující nahrávání a...

Všechny nabídky pro Olympus VN-731PC

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Olympus VN-731PC

Digitální záznamníky Olympus řady VN vynikají kvalitním záznamem hlasu v kombinaci s jednoduchou a uživatelsky přívětivou obsluhou. Předností je nízkošumový mikrofon optimalizovaný pro diktování, který potlačuje rušivé zvuky dýchání. Řada VN přináší především nový zjednodušený režim, velkou LCD obrazovku, integrovaný stojánek pro pohodlné stolní použití, scénické režimy optimalizující nahrávání automatickou volbou vhodných nastavení a seznam předností završují technologie potlačení šumu. Nová řada diktafonů VN společnosti Olympus je skvělá pro všechny, kdo hledají záznamník se snadnou obsluhou a dlouhou životností baterie.
Digitální záznamník Olympus VN-731PC nabízí WMA kvalitu záznamu a 2GB interní paměť až na 790 hodin záznamu. Kromě všesměrového mikrofon o velkém průměru s nízkou hladinou šumu nabízí také vysokorychlostní USB připojení pro snadnou archivaci či sdílení vašich dat na PC nebo Mac. Mezi další skvělé vlastnosti tohoto modelu patří např. nízkofrekvenční filtr, variabilní ovládání rychlosti přehrávání (50-200%), 5 složek pro ukládání souborů (každá o kapacitě 200 záznamů), hlasová aktivace VCVA či možnost až 99 indexových značek - to vše pro absolutní pohodlí při jeho používání.
Velký podsvícený displej 1.6''  napomáhá snadnému provozu a zajišťuje jednoduchou navigaci prostřednictvím intuitivního menu se „zjednodušeném" nebo „normálním" režimem zobrazení. Pro záznam je vestavěný kvalitní všesměrový mikrofon s potlačením šumu a při přehrávání využijete velký kruhový reproduktor. K napájení slouží dvě AAA baterie s výdrží při nahrávání až 100 hodin.
Přístroj má rozměry 108 x 39 x 16.8 mm a hmotnost 71 g.
Technické parametry
Základní parametry
Vestavěná paměť [GB]:
2
Typ baterie:
AAA
USB:
Ano
Konektor pro sluchátka:
Ano
Vstup pro mikrofon:
Ano...

Parametry Olympus VN-731PC

Výrobce Olympus
Záznamové médium Vnitřní paměť
USB Informace o tom, jestli má diktafon USB výstup. Ano
Kapacita paměti 2GB

Podobné produkty

Podobné fráze: