Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Diktafony  >  Olympus DP-311

Olympus DP-311

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Prvotřídní diktafon Olympus je skvělým pomocníkem profesionálům, ale i amatérům. S diktafonem snadno pořídíte naprosto kvalitní záznamy za každých okolností. Má velká tlačítka a navíc si snadným otočením voliče můžete volit mezi třemi záznamy a vybrat si tak ten nejvhodnější pro danou situaci. Diktafon nabídne režimy ROZHOVOR, SILNÝ ZVUK nebo DIKTOVÁNÍ. Režim ROZHOVOR je vhodnou volbou pro záznam...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 1 599 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro Olympus DP-311

Popis Olympus DP-311

Prvotřídní diktafon Olympus je skvělým pomocníkem profesionálům, ale i amatérům. S diktafonem snadno pořídíte naprosto kvalitní záznamy za každých okolností. Má velká tlačítka a navíc si snadným otočením voliče můžete volit mezi třemi záznamy a vybrat si tak ten nejvhodnější pro danou situaci. Diktafon nabídne režimy ROZHOVOR, SILNÝ ZVUK nebo DIKTOVÁNÍ.
Režim ROZHOVOR je vhodnou volbou pro záznam s jedním člověkem, ale i více lidmi, například pokud mluvíte s lékařem.
Režim SILNÝ ZVUK vyberte pro záznamy silnějších zvuků, než je mluvené slovo, jako je například nahrávání hudby a zpěvu.
Režim DIKTOVÁNÍ je zase vhodný pro nahrávání každodenních poznámek.
Své nahrávky najdete nyní jednodušeji dle data pořízení, díky záznamům ve vestavěném kalendáři. Jednoduše najeďte na datum a diktafon vám ukáže, jaké nahrávky toho dne byly pořízeny. Vestavěnou paměť 2 GB lze rozšířit pomocí SD karty. Karty lze jednoduše měnit a tak s diktafonem můžete nahrát nekonečně poznámek.
Model DP-311 nabízí špičkovou kvalitu záznamu díky velkému širokopásmovému mikrofonu s nízkým šumem. Velký reproduktor, zabírající větší část diktafonu pak umožní přehrávat záznamy s velkou hlasitostí až 200 mW, je tedy vhodný i pro následný poslech ve větších skupinách lidí.
Diktafon nahrává ve formátu MP3, vše perfektně vidíte na 2,14" displeji. Má velmi malé rozměry (105,5 x 53 x 19,7 mm), váha je pouhých 96 g. Nabíjení zajistí 2 AAA baterie, diktafon dokáže nahrávat až 81 h.
Technické parametry
Základní parametry
Vestavěná paměť [GB]:
2
Slot pro paměťovou kartu:
Ano
Typ baterie:
AAA
Vstup pro mikrofon:
Ano
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]:
96
Šířka [mm]:
105,5
Výška [mm]:
53
Hloubka [mm]:
19,7...

Parametry Olympus DP-311

Výrobce SONY
Kapacita paměti 2GB
Záznamové médium Paměťová karta

Podobné produkty

Podobné fráze: