Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Diktafony  >  Olympus DM-901

Olympus DM-901

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 749 Kč
Porovnat 3 obchody
Diktafon Olympus DM-901 patří do nové generace zařízení Olympus vybavených WiFi kompatibilitou s chytrými telefony a dokáže tak nabídnout mnohem více než pouhý záznam zvuku. WiFi umožňuje uživatelům vzdálené ovládání nahrávek prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu a usnadňuje funkci vizuálního indexu, kdy lze fotografie pořízené chytrým telefonem propojit s příslušným úsekem na časové ose hl...

Všechny nabídky pro Olympus DM-901

Popis Olympus DM-901

Diktafon Olympus DM-901 patří do nové generace zařízení Olympus vybavených WiFi kompatibilitou s chytrými telefony a dokáže tak nabídnout mnohem více než pouhý záznam zvuku. WiFi umožňuje uživatelům vzdálené ovládání nahrávek prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu a usnadňuje funkci vizuálního indexu, kdy lze fotografie pořízené chytrým telefonem propojit s příslušným úsekem na časové ose hlasového souboru. Pomocí této aplikace lze také nahrané soubory stáhnout ze záznamníku do chytrého telefonu a okamžitě sdílet prostřednictvím internetu.
Olympus DM-901 nabízí plnohodnotné profesionální funkce pro zachycení hlasu a hudby ve formátech - lineární PCM, MP3 a WMA. Nízkošumový směrový stereo mikrofon s 90° vnější orientací pak zaručuje dokonalou kvalitu snímaného zvuku. Zároveň poskytuje vynikající možnosti pro pohodlné přehrávání a přepracované uživatelské rozhraní nabízí lepší přehlednost a intuitivnější ovládání..
Kapacita 4GB a možnost rozšíření paměti pomocí SD / SDHC / SDXC karty s kapacitou až 64GB a mnoho doplňkových funkcí jako např. potlačení šumu, filtr nízkých kmitočtů, funkce vyvážení hlasu, variabilní ovládání rychlosti přehrávání (50-600%), nebo všestranné funkce pro editaci a správu souborů poskytují potenciál i pro náročné profesionály.
Ve výbavě nechybí funkce jako částečné vymazání, kopírování, přesun souboru, rozdělení souboru, index značky či automatické nahrávání (Voice Sync a VCVA). Možnost výběru z devíti scénických režimů umožní snadno vybrat nejvhodnější nastavení pro záznam. V balení je také přiložen kvalitní software Sonority.
Velký barevný displej 2'' (5,1cm) napomáhá snadnému provozu a zajišťuje jednoduchou navigaci prostřednictvím intuitivního menu. Při přehrávání využijete kruhový reproduktor s průměrem 20mm a maximálním výkonem 280 mW. Výdrž dobíjecí baterie činí cca 29 hodin (při nahrávání ve formátu PCM 44,1kHz/16bit).
Přístroj má rozměry 115 x 51 x 17,9 mm a hmotnost 105 g.
Technické parametr...

Parametry Olympus DM-901

Výrobce Olympus
Kapacita paměti 4GB
Záznamové médium Paměťová karta

Podobné produkty

Podobné fráze: