Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Diktafony  >  Olympus DM-7

Olympus DM-7

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 998 Kč
Porovnat 3 obchody
Diktafon Olympus DM-7 nové generece vám poskytne vysoce kvalitní zpracování zvuku, nahrávání ze všech stran, možnost dálkového ovládání pomocí Wi-Fi z mobilního telefonu a mnohem více. Model DM-7 kombinuje multiformátové přehrávání a záznam v CD kvalitě se sofistikovanými funkcemi jako je Hlasový průvodce. S možností záznamu ve formátech lineární PCM, MP3 a WMA je model DM-7 vhodný pro každého, k...

Všechny nabídky pro Olympus DM-7

Popis Olympus DM-7

Diktafon Olympus DM-7 nové generece vám poskytne vysoce kvalitní zpracování zvuku, nahrávání ze všech stran, možnost dálkového ovládání pomocí Wi-Fi z mobilního telefonu a mnohem více. Model DM-7 kombinuje multiformátové přehrávání a záznam v CD kvalitě se sofistikovanými funkcemi jako je Hlasový průvodce. S možností záznamu ve formátech lineární PCM, MP3 a WMA je model DM-7 vhodný pro každého, kdo potřebuje křišťálově čistý zvuk kdekoliv a kdykoliv.
Při práci i odpočinku tak můžete využít funkce audio záznamu, přehrávání hudby, audio knih a funkci podcast. Tento model patří mezi nejlepší přehrávače a to především díky 4GB interní paměti, slotu na micro SDHC karty, všestranným možnostem záznamu, vícejazyčnému menu, velkému barevnému podsvětlenému displeji 2“ (31,7 x 39,6 mm) a nabíjecí baterii. Navíc, dodávaný software Olympus Sonority je kompatibilní jak s PC tak i Mac. Diktafon disponuje také Wi-Fi připojením a je kompatibilní s mobilními telefony.
Diktafon je vybaven řadou zajímavých funkcí, jako např. hledání souboru (klíčová slova, datum a obrázky), funkce pro potlačení šumu (nízkofrekvenční a hlasový filtr) nebo funkce audio kalendáře.
Diktafon/přehrávač obsahuje také 3 programovatelná tlačítka. Pro záznam hlasu slouží vestavěný citlivý stereo mikrofon a při přehrávání využijete kruhový reproduktor s průměrem 20 mm. Součástí jsou také dva konektory 3,5 mm mini-jack pro sluchátka a mikrofon a samozřejmě USB 2.0 port. K napájení slouží Li-Ion baterie s výdrží při nahrávání cca. 29 hodin (LP režim) a přehrávání cca. 29 h (LP režim) přes sluchátka.
Přístroj má rozměry 15 x 51 x 17.9 mm (bez výčnělků) a hmotnost 105 g.
Technické parametry
Základní parametry
Vestavěná paměť [GB]:
4
Slot pro paměťovou kartu:
Ano
Typ baterie:
Li Ion
USB:
Ano
Konektor pro sluchátka:
Ano
Vstup pro mikrofon:
Ano
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]:
105...

Parametry Olympus DM-7

Výrobce Olympus
Kapacita paměti 4GB
Záznamové médium Vnitřní paměť
USB Informace o tom, jestli má diktafon USB výstup. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: